Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jeszcze tylko troche:):D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze beczę na ślubach.....na swoim albo będę płakać albo...posikam się ze śmiechu uśmiech nie wiem, co gorsze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się jeszcze nie zdarzyło płakać na ślubie. Raczej się śmieję. I mam nadzieję, że na swoim też tak będę miała.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdalena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 48

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazda z nas poradzi sobie ( bedzie musiała z emocjami) a bedą one wielkie też bardzo sie na samą mysl stresuję ale kolezanka która nie dawno brała ślub chetnie jeszcze raz by to powtórzyła wiec na pewo dziewczyny bedzie super tylko same sie nakrecamy wiadomo troche emocji bedzie, ale za to bedziemy miały po latach co wspominać
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na czyichs śłubach tez płacze,a sama jak sie stresuje publicznie to czasem reaguje dziwnym smiechem wiec tak jak JAPCIO - albo bede wyła albo sie chichrała jak głupia:P
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się po prostu nie mogę doczekać, aż stanę przed księdzem i wypowiem słowa przysięgi... Bo praktycznie będąc na każdym ślubie podczas przysięgi w myślach powtarzam je do mojego K. język
I mam nadzieję, że wtedy mi słów nie braknie. Tylko z uśmiechem na twarzy je wypowiem. Z resztą będę sobie wmawiała, tak jak powiedział ksiądz mojej siostrze przed ślubem. Żeby się nie przejmować, bo nawet, jak się pomylą, albo zrobią coś nie tak, to jest to ich i tylko ich dzień. I tak naprawdę, to nikt nie wie, jak powinno być w rzeczywistości, więc nie m się czym stresować. Jak zrobią, tak będzie dobrze. lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cayra
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 101

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rownież wzruszam się na czyichś ślubach. Boję się, że podczas przysięgi będzie drżał mi głos... Na 100% będę płakać podczas błogosławieństwa w domu rodzinnym... No i na weselu przy podziękowaniu Rodzicom uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że płacz się udziela..i jak zacznie mi mama płakać to będzie słabo Rolling Eyes Ale! jeszcze mam czas ją przygotować odpowiednio i myślę, że raczej będziemy się obie chichrać Cool
(bo po mamie mam tak, że w sytuacjach stresowych czy podniosłych chwilach, potrafi mnie wszystko rozśmieszyć i nie mogę przestać się śmiać lol )
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się na pewno płacz włączy Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech to ja mam tak że w naj mniej odpowiednim momencie zbiera mi się na śmiech. A niech ktoś coś palnie to już wogule Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z tych płaczących ze wzruszenia. Już od dawna myślę jak to będzie wyglądać bo nie chciałabym się popłakać i wyjść z kościoła z rozmazanym makijażem. Moją "płaczliwość" mam po Mamie a więc to że ona łezkę uroni murowane
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group