Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księżniczka Alicja - córeczka annn i jej mężusia.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Sob 9 Sie 2014, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie gratuluję uśmiech
Macie cudną Córeczkę uśmiech
Niech Wam zdrowo rośnie uśmiech
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Nie 10 Sie 2014, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście mąż do niej poszedł i powiedział co o tym myśli, a ona oczywiście się wszystkiego wyparła, że nic takiego nie mówiła, jak jej mąż powiedział żeby nie interesowała się naszym życiem, żeby się własnym zajęł jak nie ma nic do roboty, to został jeszcze na koniec zwyzywany od gówniarzy. Mąż jest młodszy od niej o 6 lat.
Miło.
(Sąsiadka ma 36 lat, a uważa się za doświadczoną starszą Panią, już niejednokrotnie to podkreśliła. Twisted Evil )


Mam takie pytanie macie jakieś dobre sposoby na pogryzione brodawki sutkowe, bolą okropnie, już nie wiem co robić..

I czy można małemu dziecku podawać coś do picia w takie upały dodatkowo czy tylko samą pierś?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 10 Sie 2014, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech Śliczna dziewczynka! Nieźle się namęczyłaś, ale dobrze że się skończyło tak jak się skończyło.
Nie wiedziałam, że za siną skórę odejmuje się punkty Shocked A może chodzi o to, że to było cc? Bo przecież większość dzieciaczków jak się rodzi sn to są sine? Tak mi się zdaje przynajmniej...

Nie dawaj małej nic do picia! Twój pokarm w zupełności jej wystarczy uśmiech A niepotrzebnie możesz jej tylko zaburzyć rytm ssania a to Wam raczej nie potrzebne? uśmiech
Ja piersi w szpitalu smarowałam maścią maltan, grubą warstwę nakładałam na brodawki i przykładałam gazik żeby nie zabrudzić koszuli, chodziłam tak bez biustonosza i mi to pomogło.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Nie 10 Sie 2014, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Mała jest sliczna uśmiech Ja tez na początku smakowała brodawki kremem maltan, ale jednak skuteczniejszy okazał się Bepanthen. No i 3dni chodzilam po domu topless.. Ja tez bym nie dawała nic do picia, tylko częściej cycka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję małej ślicznotki uśmiech tez mi sie przypomniał moj poród gdy pisałaś o tym jak lekarz oceniał Twoją cZynność skurczową...mialam tak samo człowiek się meczy a tu Ci mówią że za słabe skurcZe są...
Nie dopajalabym małej, Twój pokarm jest tak.skonstruowany żeby na pocZątku ugasić jej pragnienie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie mamy taki mały kryzys, karmienie a właściwie jego początek to jest jakaś masakra, boli okropnie, na samą myśl o karmieniu mam lęki, ona je, a ja płacze z bólu, ale przyrzekłam sobie że to pokonam i choćby nie wiem co póki będę miała pokarm nie podam małej mleka modyfikowanego, dlatego pomyślałam sobie o podawaniu jej czegoś do picia.

Poza tym mam trochę zmartwień, zmarła mi bliska ciocia, ze względu na pobyt w szpitalu nie mogłam być na pogrzebie, siostra po 6 latach związku zostawiła swojego chłopaka i uciekła z domu do innego, zerwała przy tym kontakt z rodzicami, oni załamani, jeszcze tato wziął jej na raty pralke i lodówkę, a ona rat nie spłaca, i wszystko spadło na nich, a oni nie stoją za dobrze finansowo, bo tato na rencie jest, dorabia jako ochroniarz wszyscy teraz tym żyją. A ja staram się odciąć trochę od tego, ale nie do końca jest to możliwe.
Dla małej staram się o tym nie myśleć, no ale to nie takie proste.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech Niech Ala rośnie silnie i zdrowo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy ten odjęty 1 punkt za skórę, był akurat za sinawe rączki i nóżki, tak mi się wydaje tylko bo nic innego nie zauważyłam a w sumie nie zapytałam, ale teraz najważniejsze jest to że poza tym nasza malutka jest zdrowa i oby tak było dalej.

Właśnie mamy się zbierać do lekarza i jak na złość się rozpadało. Evil or Very Mad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja Lena miała odjęty 1 pkt właśnie za sinawe kończyny i 1pkt za oddech. Ale po 5 min było już 10/10 uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Annn a jak przystawiasz Alę do piersi to ona łapie tylko brodawkę czy brodawkę z otoczką? Bo może źle chwyta pierś i dlatego tak Cię boli? U mnie przynajmniej tak było, Nela ssała samą brodawkę bez otoczki i to bolało jak jasna cholera a może i mocniej Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group