Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub w żałobie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla Liziii i Miss oklaski Zgadzam się z wami Dziewczyny...mam nadzieje,że Młode Pary które w tym dniu ślubowały,miały udane wesele,a goście jak któraś wcześniej pisała staneli na wysokości zadania,przecież wiadomo,że z takiego powodu nikt wesela nie będzie odwoływał Rolling Eyes To jest tragedia,ale to jednak nie nasza rodzina ,a obcy ludzie.Tak jak Liziii pisała codziennie umiera wieeele ludzi,ale nikt nad tym nie rozpacza ani nie pokazują tego w Tv,bo to zwykli ,nieznani ludzie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Szczerze mówiąc nigdy nie patrzyłam na wesele pod kątem państwa młodych, bawilam się, albo nie, podobało mi się albo nie, nikomu nigdy nie budowalam obrazu wesela. Zresztą na mojej uroczystości niczego innego nie oczekuję, moje wesele będzie dla moich gości- jeśli nie będą chcieli się bawić, albo wyjdą wcześniej do nikogo nie będę mieć pretensji czy żalu.
Już gdzieś o tym tu pisałam - nie lubię wesel, nie umiem się na nich bawić, drażni mnie cała oprawa, swoje traktuję jako obowiązkową konieczność dla gości, bardziej z tradycji i dla M. niż z własnej, nieprzymuszonej woli. Może dlatego łatwiej byłoby mi się pogodzić z takim, a nie innym zachowaniem weselników.


Ja tez nie lubie wesel, nie chodze na wesela. To nie kwestia samego klimatu ale ja nie lubie takiego "na siłe" a mam wrazenie ze to takie cos. Na sile podtrzymujesz kontakty z daleka rodzina z ktora nie odnowisz relacji w ciagu tych kilku godzin, na siłe tanczysz, na siłe jesz..itp. Ale wiele osob uwielbia bywac na weselach i przyjmuja wszystkie zaproszenia o ile finansowo ich stac (serio znam takie pary ktore nawet ubią sie krecici na wesele jak jakies maja na horyzoncie Very Happy). Jednak patrzac z perspektywy przyszlej panny mlodej chcialabym zapamietac swoje wesele jako cos cudownego i radosnego. Moze stad tak mocno zalezy mi by goscie brali pod uwage ze to NASZ dzien. Bo ja idąc juz na czyjes wesele staram sie robic przyjemnosc mlodej parze - nie narzekam, nie grymasze, a to zatancze a to cos zjem, pogadam chwile z tym i owym.. Zwykla ludzka grzecznosc - tak niewiele a jednak wiele, bo z takiej grzecznosci pojedynczych osobnikow buduje sie klimat wesela uśmiech Zyczliwosc.. Dlatego tez chcialabym by i na moim weselu ludzie zyczliwie spojrzeni na fakt ze to jedyny taki dzien w moim zyciu. To kwestia tego nastawienia ze ja jednak chce miec to wesele i to jest zupelnie inaczej niz w Twoim przypadku straszna_damo - z tego co pamietam to Ty sie zgodzilas bo Marek chce miec wesele, dobrze mysle? Wiec zupelnie rozumiem Twoje spojrzenie, po prostu przedstawiam ten przeciwny punkt widzenia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Liziii uśmiech

A z innej beczki, jadę własnie do pracy, aż się boje pomyśleć jak będzie wyglądał dzisiejszy dzień smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elalala
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 21

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem, dalsza rodzina albo mieszkająca w odległych zakątkach spotyka się przede wszystkim na takich "imprezach" jak ślub albo pogrzeb. I nawet na pogrzebie, między dużą dawką smutku w ludzkich sercach przenikają też promyki radości z powodu spotkania daleko mieszkających krewnych, wiadomości jak teraz żyją, jak teraz wyglądają, ile mają na ten moment dzieci, wnuków, samochodów i kochanków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elalala
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 21

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nawet na ślubie w takim dniu jak wczorajszy, goście, którym zależy na parze młodej, na pewno cieszą się jej szczęściem, choć ta radość może się też przeplatać z uczuciami smutku w obliczu tej niewątpliwie dotykającej Polaków tragedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elalala
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 21

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Masz racje Liziii uśmiech

A z innej beczki, jadę własnie do pracy, aż się boje pomyśleć jak będzie wyglądał dzisiejszy dzień smutny



Ja również niebawem do pracy, a znając moich współpracowników, pewnie będzie duża dawka czarnego humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie będzie cała zmiana organizacji pracy, trzeba będzie zrobić pogadankę z dzieciakami, przygotować gazetkę, przypomnieć o strojach galowych i w całym tym zamieszaniu przeprowadzić jeszcze normalne lekcje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elalala
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 21

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Nauczycielka? Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elalala napisał:
Pani Nauczycielka? Powodzenia


dziękuje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
To kwestia tego nastawienia ze ja jednak chce miec to wesele i to jest zupelnie inaczej niz w Twoim przypadku straszna_damo - z tego co pamietam to Ty sie zgodzilas bo Marek chce miec wesele, dobrze mysle? Wiec zupelnie rozumiem Twoje spojrzenie, po prostu przedstawiam ten przeciwny punkt widzenia uśmiech

no, ja też się zgodziłam, bo Jacek uparł się na wesele...co zaowocowało tym, że jak ma być wesele to ma być i dobra zabawa Cool

co do żałoby, moja mama jest przekonana, że z tej katastrofy wyniknie coś dobrego dla Polski. że niby to obchody katyńskie i była wigilia Świeta Miłosierdzia Pańskiego... etecera. ja sama po pierwszym szoku stwierdziłam, że smucić się nie nie mam powodu. w końcu jako katoliczka wierzę w życie po śmierci, a przezydent był po spowiedzi. już nie ogladam tych wszystkich relacji, więc jest mi łatwiej zachować pogodny nastrój Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group