Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wiek - złożenie wniosku przez osobę niepełnoletnią
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niki
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 20

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
aaaa, a gdzie zarabiacie te pieniądze? Skończyliście juz szkołe? Pracujecie w weekendy?

No ok, szkoły nie skończyliśmy a pieniądze zarabiamy w uczciwy sposób, właściwie dorabiamy ale nam wystarcza.
Ja opiekuje się dziećmi a on daje korepetycje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w, bez urazy ale co Cię to obchodzi? Nie musi się dziewczyna nikomu tłumaczyć, a tym bardziej obcej osobie na forum. Jej decyzja, jej życia. Zamiast życzyć szczęścia i gratulować, że w młodym wieku woli mieć męża niż latać po dyskotekach, to ty się jej złośliwie czepiasz. Ja się kogoś nie zna to wypadałoby chociaż nie generalizować i nie kpić sobie z czyichś decyzji Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niki
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 20

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
natalia_w, bez urazy ale co Cię to obchodzi? Nie musi się dziewczyna nikomu tłumaczyć, a tym bardziej obcej osobie na forum. Jej decyzja, jej życia. Zamiast życzyć szczęścia i gratulować, że w młodym wieku woli mieć męża niż latać po dyskotekach, to ty się jej złośliwie czepiasz. Ja się kogoś nie zna to wypadałoby chociaż nie generalizować i nie kpić sobie z czyichś decyzji Rolling Eyes

Serdecznie dziękuję za wsparcie. Dyskotek nie lubię i bardziej obchodzą mnie prace domowe... oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro się tak kochaćie, to czemu nie chcecie zamieszkac razem, a ze slubem zaczekac aż przynajmniej skończycie liceum? Co zmieni ten papierek z urzedu stanu cywilnego?

Juliette dziewczyna założyła temat, to jest forum wiec mam prawo wyrazic swoje zdanie i zadac pytanie. Czy coś w tym złego?To że ja z Tobą mam inne poglądy to nie znaczy że musisz mnie atakować i robic za obrońce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niki
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 20

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Skoro się tak kochaćie, to czemu nie chcecie zamieszkac razem, a ze slubem zaczekac aż przynajmniej skończycie liceum? Co zmieni ten papierek z urzedu stanu cywilnego?

Juliette dziewczyna założyła temat, to jest forum wiec mam prawo wyrazic swoje zdanie i zadac pytanie. Czy coś w tym złego?To że ja z Tobą mam inne poglądy to nie znaczy że musisz mnie atakować i robic za obrońce.

A kto powiedział, że nie chcemy razem zamieszkać? Bardzo chcemy... Papierek zmieni tyle, że niektóre osoby dadzą nam spokój!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, to porządny portal i tymbardziej, że ktoś jest z Tobą szczery i uczciwy, powinnaś to docenić, a nie stroić dąsy jak nastolatka.

Po drugie, życie to nie tylko kochani rodzice i 17 pokoi. Nie na darmo sąd rodzinny rozstrzyga sprawy ślubu nieletnich, analizuje własnie stosunki z rodzicami, sytuacje finansowe itp. Dziewczyno, każda z nas mając 17 lat marzyła o wspolnym życiu ze swoim chłopakiem, ale na wszystko przychodzi pora. Skoro Twoja mama akceptuje Twojego Maćka, a Ciebie jego mama, dlaczego nie pozwolą Wam mieszkać razem, skoro za miesiąc czy pół roku i tak się pobierzecie?

A po trzecie, czy Ty sobie czasem nie robisz z nas żartów?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Juliette dziewczyna założyła temat, to jest forum wiec mam prawo wyrazic swoje zdanie i zadac pytanie. Czy coś w tym złego?To że ja z Tobą mam inne poglądy to nie znaczy że musisz mnie atakować i robic za obrońce.

Ale ja nie mam nic przeciwko temu żeby wyrażać swoje odmienne zdanie. Chodzi o to w jaki sposób to robisz. Przeczytaj jeszcze raz swoje posty, może zauważysz że są one pełne złośliwości i z dziewczyny zwyczajnie kpisz. Może się mylę, ale wydaje mi się, że ty też jesteś jeszcze bardzo młoda, a masz już męża i dziecko w drodze. Ciekawe jakbyś się poczuła gdyby jakaś starsza forumowiczka Cię zaatakowała, że na takie rzeczy jesteś za młoda, a w ogóle to czy skończyłaś studia, z czego żyjecie, czy macie swoje mieszkanie Rolling Eyes Na pewno nie byłoby Ci miło. Niekulturalnie pytać obcą osobę o to jakie ma dochody. A ty robisz z 18-letniej dziewczyny idiotkę, która nie wie, że ślub to poważna sprawa. Może dla Ciebie to tylko papier w urzędzie, ale niektórzy pochodzą to tego bardziej emocjonalnie. Skoro jej matka nie ma nic przeciwko to chyba wszystko OK. Na pewno dobrze zna swoje dziecko.

Wrzucanie wszystkich do jednego wora nie jest zbyt rozsądne. Są dojrzałe 18-latki i niedojrzałe 30-latki. Ocenianie człowieka po wieku też może dużo mówić o dojrzałości Rolling Eyes

I żeby było jasne: ja też uważam, że decydować się na małżeństwo powinny osoby, które są w stanie same się utrzymać. Dlatego też ja i mój K. czekaliśmy na ślub, wstyd by mi było, żeby rodzice utrzymywali nasze małżeństwo. Ale to nie znaczy, że mam prawo być niegrzeczna dla osób o odmiennym poglądzie Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko nie mowcie ze sie czepiam ale co z matura? Niki masz mature? Tak z ciekawosci. W koncu to "egzamn dojrzalosci" no nie? Z korepetycji i opieki nad dziecmi utrzymujecie 17 pokoi?
Juliette nie mow ze jestem zlosliwa czy cos al ja sie naprawde zastanawiam jak takie cos jest mozliwe w polskiej rzeczywistosci? 17 pokoi to dosc duzy dom. Posiadlosc wrecz. Skad sa na to pieniadze? Nie trzeba mi odpowiadac na to pytanie ale warto sie zastanowic nad tym.
Jak dla mnie skoro to takie pewne to czemu nie poczekac i po maturze na spokojnie wszystko zalatwic? Skoro wszyscy sie na taki uklad zgadzaja to nie powinien byc problem, no nie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co za różnica skąd? Może to dom rodziców narzeczonego, może spadek po dziadkach, może wygrali w toto-lotka Rolling Eyes Wściubianie nosa do czyjegoś portfela na pewno nie jest zbyt kulturalne i przepraszam, ale śmierdzi na kilometr zwyczajową polską zawiścią (nie mówię że akurat w Twoim wypadku).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie akurat bardziej niz kwestie finansowe interesuje ten pospiech. Bo wybacz ale to ze ktos w wieku 17 lat nie jest zainteresowany dyskotekami nie jest wyznacznikiem ze jest gotowy/dojrzaly do malzenstwa.
Poza tym cos tam bylo wspomniane o tym ze "Papierek zmieni tyle ze pewne osoby dadz nam spokoj" Drogie forumwiczki, gdyby tak bylo to konflikty miedzy tesciowymi a synowymi by nie istnialy. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group