Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Salon Sophia - ZAWIEDZIONA!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria - kociatko dobrze radzi. Mysle ze powinno im zalezec na dobrej opinii. Moim zdaniem powinny dorzucic ci gratis wszelkie dodati - welon, podwiazke, rekawiczki czy co tam chcesz. Skoro teraz idą na łaske chcac uszyc dekolt ktory nie pasuje do fasonu sukni to niech sie zdrowo wypchają... Rolling Eyes
Ja nie wiem jak mozna takie numery odstawiac - te kobiety sa z innej planety? Przeciez wiadomo ze kazda panna mloda marzy o najpiekniejszej, wymarzonej sukni slubnej i nie powinno sie podkladac swini w tej kwestii... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre! i tak właśnie zrobię! Co do tej wpłaty to wiem, że nie powinnam,ale chciałam mieć to już z głowy no i nie podejrzewałam,że tak mnie oszukają...Ale chyba zrobię tak jak napisałaś,świetny pomysł!
Dzięki dziewczyny!! Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja dziś mialam przymiarke i powiem Wam,ze pani krawcowa naprawde podeszla do mnie profesionalnie,powiedziala mi,ze wyobraza sobie jaki mam teraz metlik w glowie dlatego zaczniemy wszystko od podstaw ona mi pokaze jak co bedzie wygladac zebym mogla zadecydowac co z tym dekoldem.Bo inaczej jest sobie wyobrazic a inaczej zobaczyc. I powiem Wam,ze calkiem ladnie wymyslily jak mozna zrobic to serduszko(mozna bylo obnizyc draperie i przesunac aplikacje) ale jak pokazala mi jak bedzie wygladala ta lodeczka to juz sie nie zastanawialam-i tak jak mi od poczatku doradzala tak miala racje i zostaje lódeczka:) z tym ze teraz wiem jak to wyglada i naprawde mi sie podoba. Bardzo sie ciesze,ze mi to pokazala bo jak wybralabym te serduszko to nie bylabym tak zadowolona.. No i zaproponowala mi dodanie kilku aplikacji z koronki,ktore tez bardzo ladnie wygladaja i juz mi sie znow bardzo podoba.Ciesze sie,ze trafilam na taka pania bo naprawde podeszla do mnie profesionalnie i widac bylo,ze wie o czym mowi. Jestem bardzo zadowolona. A w Chorzowie po prostu mialam pecha,ze trafilam na taka a nie inna ekspedientke,ktora nie udzielila mi praktycznie zadnych informacji..Najwazniejsze,ze skonczylo sie wszystko dobrze i juz wiem,ze moge spac spokojnie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group