Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obrączki zamawiana przez internet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii
Cytat:
a to jest akurat dziwne bo miarki jubilrskie sa wszedzie, a przynajmniej powinni byc, takie same.


Nie mogę się z Tobą zgodzić Lizii. Rozmiar nie jest uniwersalny bo różne są kształty obrączek. Część jest od wewnątrz wklęsłych, część "prostych". Wtedy rozmiar obrączki jest odmienny nawet o 2 nr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobranie rozmiaru to akurat nie ma problemu, ponieważ jest możliwość zamówienia miar i można sobie w domu na spokojnie dobrać odpowiedni rozmiar uśmiech Trzeba tylko wpłacić kaucję no i opłacić koszty przesyłki.
Właściwie już się zdecydowaliśmy na zamówienie tych obrączek przez internet, gdyż jest to jedyny sposób, abyśmy mieli te nasze wymarzone obrączki z własnego złota i w rozsądnej cenie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kociątko81 napisał:
Lizii
Cytat:
a to jest akurat dziwne bo miarki jubilrskie sa wszedzie, a przynajmniej powinni byc, takie same.


Nie mogę się z Tobą zgodzić Lizii. Rozmiar nie jest uniwersalny bo różne są kształty obrączek. Część jest od wewnątrz wklęsłych, część "prostych". Wtedy rozmiar obrączki jest odmienny nawet o 2 nr.


o tym nie wiedzialam. Ale jesli obraczka ma wnetrze wklesle to napewno jest taka informacja w jej opisie - wtedy wystarczy u jubilera zmierzyc miarką do tego typu obraczek i po sprawie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tydzien temu zamówiliśmy w sklepie internetowym lubilera obrączki, przesłaliśmy @ projekt i dokładny opis i mam nadzieję , że będą takie jak sobie wymarzyliśmy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe a ile mniej-więcej taniej Wam wychodzą te obraczki niż kupowane w sklepie normalnym ? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

900 zł choć to tez zależy czy porównywac z cenami z Apartu....czy ze zwykłymi mniej znanymi jubilerami:) , więc tak na oko 600- 900 zł za pare płacimy mniej i mamy takie obrączki jakie chcieliśmy ( mam nadzieje ) uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy mieli co prawda obrączki z własnego złota, ale jak patrzyłam to u "normalnego" jubilera te same obrączki były 500-700zł drożej. Jednak ja porównuje jeden konkretny model, nie wiem jak jest z innymi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli są to obrączki z własnego złota to oczywiscie wyjdzie sporo mniej,sama jestem zwolenniczką takiego rozwiązania.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agajumi
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Wisła Wielka/k Pszczyny

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 19:38    Temat postu: obrączki zamawiane w internecie Odpowiedz z cytatem

Witam jestem w 100% za zamawianiem przez internet, w dzisiejszych czasach jest to chyba najbardziej praktyczna sprawa, szybko łatwo, z dostawą do domu. i na pewno taniej niż w salonach.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My swoje obrączki ślubne kupiliśmy przez internet i wcale nie żałujemy tej decyzji..gdyz dany rozmiar obrączek można sobie sprawdzić..lub wrazie czego powiększyć..ale na szczęście my nie musimy powiększać gdyż sa bardzo dobre i śliczne przynajmniej zaoszczędziliśmy.. uśmiech Jak tak patrzyliśmy na ceny takich klasycznych obrączek a nawet takich ze wzorkami to normalnie aż oczy czlowiekowi wychodziły ze ździwienia bo takie drogie ale niektórych stać a niektórzy ludzie muszą jakoś inaczej sobie radzić..najważniejsze że my mamy takie jakie chcieliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni Very Happy
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group