Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Nie 3 Sty 2010, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Nie ma znaczenie kiedy sie zareczycie, wazne ze jestescie pewne ze to ON...ten wlasciwy!
Macie racje studia sprawiaja ze wydoroslałam, dopiero na studiach stałam sie pewna siebie i otwarcie mówic co mysle.


to prawda, ja ze swoim poprzednim chlopakiem bylam 4 lata prawie i chociaz bylo mi z nim dobrze, nie widzialam go jako mojego meza, kiedy skonczylam 20 lat zaczal przebakiwac cos o slubie i dzieciach i wtedy zaczely sie schody, zerwalismy, ja poznalam mojego miska i po pol roku moglam smialo powiedziec ze chce byc jego zona, ale ja bylam w Pl, on w Uk, ja studiowalam, on pracowal, widywalismy sie co 3 miesiace, wiec zwiazek byl na poczatku trudny, przez 1,5 roku na odleglosc, wtedy ja obronilam licencjata i dolaczylam do Niego, po prawie 1,5 roku mieszkania razem misiek sie oswiadczyl a ja bez wahania powiedzialam tak:) nasze zareczyny byly proste, klasyczne ze tak powiem, ladna restauracja, bukiet kwiatow, kelner przyniosl szampana, misiek sie zapytal, a ja powiedzialam tak:) pozniej pokaz fajerwerkow,dzwonienie do rodzicow i male swietowanie w domu:) jak mi kolezanki opowiadaly, ze jednej sie chlopak oswiadczyl w Pradze, a drugiej w Paryzu to nie powiem, tez tak chcialam, a pozniej uswiadomilam sobie ze nie o to w tym chodzi, ten moment jest magiczny sam w sobie, licza sie wtedy tylko te magiczne slowa, i to ze bylismy razem:) nic bym w swoich zareczynach nie zmienila:) byly moje, i dla mnie najlepsze:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justwhisper
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie 21 Lut 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna historia:) Ja też byłem 4 lata z jedną dziewczyną... aż nagle się zorientowaliśmy, że nasze uczucie już dawno wygasło i jesteśmy razem tylko z przyzwyczajenia:) Jak to mawiają serce nie sługa, więc jak pojawi się nowe zauroczenie to trzeba podjąć odpowiednią decyzje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 21 Lut 2010, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz, 'zauroczenie' jak dla mnie to zbyt małe słowo, żeby od razu podejmować tą WŁAŚCIWĄ decyzję..... Przychylam się do zdania, że dobrze jest to zrobic bez zbędnego czekania ale jednak trzeba to COŚ POCZUĆ. Być pewnym. Po zerwaniu po długoletnim związku z kolei też można przesadzić w drugą stronę i pochopnie coś ocenić Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 21 Lut 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

być kimś zauroczonym, poczuć chemie do kogoś to jedno... ale kochać drugą osobę, to drugie uśmiech cały feler w tym, żeby móc rozróżnić te dwie sprawy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 21 Lut 2010, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że gdy związek zaczyna opierać się na zauroczeniu i pojawiają się życiowe decyzje i wtedy zauroczenie nie przekształci - rozwinie się w miłość, to bardzo szybko się sypnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 23 Lut 2010, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zauroczenie to zbyt mało żeby można było powiedzieć, że związek jest na całe życie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Wto 23 Lut 2010, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na początku jest zawsze zauroczenie i fascynacja drugą osobą a prawdziwa miłość przychodzi później....z czasem zauroczenie przeistacza się w piękną miłość.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KingaSzczecin
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: POZNAŃ/SZCZECIN

PostWysłany: Pią 26 Lut 2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki!

Moje zaręczyny odbyły się w wigilię 24.12.2009 roku uśmiech
Ale bylo zaskoczenie...
Bylismy sami uśmiech
Popłynęły łzy...

pozdrawiam uśmiech
_________________
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna data.. Na pewno było bardzo romantycznie,gratuluję i zyczę dużo szczęścia. Wiadomo już kiedy ślub?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłam dużo młodsza to się zaręczyłam, ale po pewnym czasie zerwałam zaręczyny.. Teraz mam 28 lat i nie żałuję tej decyzji ani trochę. Lepiej się wstrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Następny
Strona 35 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group