Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA-KIEDY ZAPRASZAĆ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 106, 107, 108  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-mail to tez wg mnie lepszy pomysł uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lepiej podać e-maila. To przede wszystkim dużo bardziej elegancka forma kontaktu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uważam, że ani mail ani gg nie zadziała... ludzie o tym zapominają a poza tym większośc ludzi powyżej 45 roku zycia nie umie korzystać z tej formy wymiany informacji Rolling Eyes No może troche przesadzam, ale oceniam skuteczność tej metody na jakieś 30% język

Jak nie przyciśniesz, to nigdy się nie dowiesz... i dlatego wydaje mi się, że jedyną skuteczną formą ciśnięcia gości są uporczywe telefony do skutku Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też uważam że co bym nie zrobiła pewnie będzie trzeba sie dopraszac o ostateczna decyzję No trudno będę poprostu dzwonić do skutku uśmiech a i to będzie chyba najpewniejsze Skad wiadomo że np mail nawali nie dojdzie i co? a tak usłysze w słuchawce tak bede albo nie nie będe skresle z listy i finito uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no, spróbować z tym adresem mailowym zawsze można, chociażby z ciekawości, czy ktokolwiek w ten sposób da Wam znać o swojej obecności Twisted Evil Ale i tak bym obdzwoniła wszystkich i nr telefonu oprócz tego też podała Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem ani za gg ani za mailem, z dwojga złego to już mail.Myślę jednak ze SMS jest rozsądna alternatywa dla wszystkiego
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 17 Sty 2010, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchajcie to ja mam inne pytanie...
Moj przyrodni brat zaprosil mnie na swoj slub w dzien slubu. 10.30 rano on dzwoni ze o 14 ma slub i moze bym przyszla!wykrzyknik Zrugalam go jak bura kobyle. Co wy o tym myslicie? Poszlybyscie? Grzecznie odmowily? Powiedzialy pare slow do sluchu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 17 Sty 2010, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
sluchajcie to ja mam inne pytanie...
Moj przyrodni brat zaprosil mnie na swoj slub w dzien slubu. 10.30 rano on dzwoni ze o 14 ma slub i moze bym przyszla!wykrzyknik Zrugalam go jak bura kobyle. Co wy o tym myslicie? Poszlybyscie? Grzecznie odmowily? Powiedzialy pare slow do sluchu?


Najpierw zrobilabym jak Ty - zrugala jak bura kobyle, po czym bym odmowila, niekoniecznie grzecznie. Nie poszlabym, mimo ze to moj przyrodni brat i obojetnie jakie laczylyby mnie z nim stosunk. Nie poszlabym i juz. Co jak co, ale jakies zasady kultury w zapraszaniu gosci tez obowiazuja Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 17 Sty 2010, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od tego w jakich to sie wszystko działo okolicznościach Może bym sie starała zrozumiec ... nie no przegięcie! Opierdzieliłabym gościa jak nie wiem co i nie poszłabym! Chyba że on uznał że bedziesz wiedziała o ślubie i nie trzeba Cie osobiście zapraszać? Jak to było?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 17 Sty 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odkąd to przyrodnie rodzeństwo zostawia się na szary koniec przy zapraszaniu na ślub Shocked Foch powinien być jak nic, chociaż ja np. mam miękkie serce i zaraz po tym całym opierdzieleniu bym się zastanowiła, czy przypadkiem swoim fochem nie zepsułam mu humoru w dzień własnego slubu.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

no ale foch jak najbardziej uzasadniony ! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 106, 107, 108  Następny
Strona 7 z 108

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group