Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obrączki zamawiana przez internet
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 11:30    Temat postu: obrączki zamawiana przez internet Odpowiedz z cytatem

Proszę o rady uśmiech
Jakiś czas temu pochodziliśmy z Narzeczonym po jubilerach i bardzo spodobały nam się jedne obrączki (zdjęcia zamieszczałam w innym temacie). Mamy trochę złota, które chcemy przetopić na obrączki, z tym, że firma ta nie oferuje takich usług. Pytaliśmy w różnych miejscach, ale nikt nie podjął się zrobienia nam takich samych, bo to podobno do tego wzoru jakaś specjalna maszyna musi być czy coś w tym stylu.
Kilka dni temu znalazłam ten wzór na stronie internetowej firmy ART DECO i oni mają możliwość zrobienia tych obrączek ze złota powierzonego. Jednak obawiam się trochę zamawiania obrączek drogą internetową. Co prawda widziałam już te obrączki, mierzyłam i wiem, że chce te i żadne inne uśmiech Ze względu na odległość nie jestem w stanie tam pojechać, bo koszt podróży wyniósłby mnie tyle, co same obrączki.
Co myślicie o tym, aby jednak zamówić przez internet?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamawialiśmy obrączki przez internet, po wcześniejszym zmierzeniu w sklepie, żeby nie było problemu z rozmiarem. W naszym wypadku to się sprawdziło i polecamy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 8 Sty 2010, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam biżuterię przez internet, ale jak dotąd tylko w Aparcie, więc ich sklep internetowy mogę Ci polecić (obrączki też sprzedają przez internet).Innych nie sprawdzałam, więc nie wiem.
Z zakupów zawsze byłam zadowolona, biżuteria zgodna z opisem. a nawet ładniejsza niż na zdjęciach na stronce. No i co najważniejsze - bardzo szybka dostawa ( kupowałam łańcuszek na prezent więc zależało mi żeby doszedł na czas)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 8 Sty 2010, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam doświadczenie z Apartem i Krukiem. Zdecydowanie polecam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sob 9 Sty 2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

florzak napisał:
Ja mam doświadczenie z Apartem i Krukiem. Zdecydowanie polecam.


ja zamowilam pare razy z Apartu, bylam zadwolona, tyle ze nie byly to ani pierscionki ani obraczki:)
co do zamawiania przez internet ja bym sie starsznie bala, ale ja panikara jestem;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek24
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 126

PostWysłany: Sob 9 Sty 2010, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też zamawialiśmy w Aparcie przez internet -ekspresowo zrealizowali zamówienie i jesteśmy z zakupu mega zadowoleni uśmiech
_________________
Kasia i Arek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolajcik
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 30
Skąd: Legnica

PostWysłany: Czw 28 Sty 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rok temu miałam zadnie bojowe, znaleźć dla swojej przyszłej teściowej obrączkę z rubinem, miał być to prezent na 40 rocznice ślubu czyli rubinowe gody. Powiem tak, ciężko było, mało kto ma takie w swojej ofercie. Zaczęłam obdzwaniać jubilerów, który by zrobił taką na zamówienie. trafiłam na złotnika - p. Tomasza Włodarczyka z Warszawy. Zamówiony wzór wykonał bardzo szybko, w dobrej próbie złota i przyszła teściowa jest bardzo zadowolona. Jestem prawie pewna, że swoje obrączki zamówimy tez u niego uśmiech Z mojego doświadczenia wynika, że obrączki można kupić przez internet i być z nich zadowolonym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arleta
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 5

PostWysłany: Czw 28 Sty 2010, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lisiecki-wejdz na str- najpiekniejsze są tam
_________________
Warto czekać całe życie na ten najpiękniejszy moment uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus_s_85
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale powiedzcie mi jak dobieracie rozmiar przez internet? My byliśmy już w kilku sklepach i zawsze mamy inne rozmiary. Skąd wiedzieć jaki rzeczywiście zamówić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 3:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to jest akurat dziwne bo miarki jubilrskie sa wszedzie, a przynajmniej powinni byc, takie same. roznia sie jedynie rozmiary np polskie - brytyjskie (tam jest inna numeracja). Niemniej jesli mierzycie palec u jubilera i dajmy na to jest 10-tka to wystarczy zerknac w tabele ile to jest mm. Nie spotkalam sie jeszcze z tym by byly rozne miarki.
Inna kwestia - moze raz macie rozgrzane, spuchniete palce, innym razem juz nie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group