Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kawalerski

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
View previous topic :: View next topic  
Author Message
seweryn
kandydat
kandydat


Joined: 02 Oct 2020
Posts: 92

PostPosted: Tue 8 Mar 2022, 22:55    Post subject: kawalerski Reply with quote

Cześć , mam pytanie, mój brat chce zabrać przyszłego Pana młodego na
wieczór kawalerski kraków na gokarty myślicie że to dobry pomysł? Był ktoś z was, jak wrażenia?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
nikolas
kandydat
kandydat


Joined: 08 Mar 2022
Posts: 19

PostPosted: Tue 8 Mar 2022, 23:32    Post subject: Reply with quote

Jak kawalerski, to przede wszystkim wypad do nocnego klubu, ten ostatni raz dla wolnego człowieka pokazać jak tańczą piękne kobiety. A tu w Rzeszowie, polecam klub Rasputin, który oferuje niesamowity klimat i cudowne kobiety, które umieją profesjonalnie tańczyć
Back to top
View user's profile Send private message
PawełW
gaduła
gaduła


Joined: 21 Dec 2021
Posts: 362

PostPosted: Tue 17 May 2022, 20:21    Post subject: Reply with quote

Operujemy technikami,które pozwalają drukować na płotnie obrazy niemal rzeczywiste. Możesz u nas zamówić druk każdego rodzaju i na każdej powierzchnii ,w tym druk na płótnie Warszawa https://printinghouse.pl/druk-na-plotnie/
Back to top
View user's profile Send private message
pinkki
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Jul 2018
Posts: 507

PostPosted: Wed 25 May 2022, 0:36    Post subject: Reply with quote

Moim zdanie to dobry pomysł, ale musicie pamiętać, żeby wcześniej nie pić żadnego alkoholu!
Back to top
View user's profile Send private message
westeroswinterfell
maniak
maniak


Joined: 05 May 2019
Posts: 1183

PostPosted: Tue 17 Jan 2023, 14:41    Post subject: Reply with quote

Wiecie co, nie wiem jak wy, ale ja jestem dość otwarta na wszelkiego rodzaju atrakcje podczas wieczoru kawalerskiego i nawet ostatnio zastanawiałam się, czy striptizerka Katowice nie byłaby dobrym rozwiązaniem na takie spotkanie. Widziałam, że ta firma https://www.tancerkaerotyczna.pl/striptizerka-katowice-czestochowa-bielsko-biala-wisla/ oferuje tego typu usługi i jestem ciekawa, jakby do tego tematu podchodzicie .
Back to top
View user's profile Send private message
barksi
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Jan 2018
Posts: 739

PostPosted: Fri 4 Aug 2023, 13:59    Post subject: Reply with quote

Planujesz wieczór kawalerski i szukasz pomysłu, który dostarczy niezapomnianych wrażeń? https://jjkawalerskie.pl/ ma dla Ciebie najlepsze atrakcje i zabawy w Trójmieście. Nie trać czasu na szukanie, zorganizuj wyjątkową imprezę bezpośrednio i bez dodatkowych kosztów
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Thu 2 May 2024, 10:07    Post subject: Reply with quote

W temacie luksusowych samochodów szczerze polecam zajrzeć do https://najlepszelimuzyny.pl/wynajem-limuzyny-w-katowicach.html Ich pojazdy rewelacyjnie sprawdzają się w dniu ślubu, podczas wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz wielu innych okoliczności. Ich wyposażenie jest bardzo bogate a na życzenie klienta są w stanie zorganizować również inne atrakcje towarzyszące przejazdowi. Spotkacie się w tej firmie z profesjonalizmem i najwyższej jakości obsługą a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie. Wizyta u nich pozwoli Wam z łatwością znaleźć idealny pojazd dla Was. Polecam
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group