Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praca branża motoryzacyjna

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hikerouo
kandydat
kandydat


Joined: 04 Dec 2017
Posts: 12
Location: Kraków

PostPosted: Wed 13 Dec 2017, 16:28    Post subject: Praca branża motoryzacyjna Reply with quote

Cześć wszystkim! Szukam fajnej i ciekawej pracy. Mam 40 lat i najwyższy czas, abym wziął się za siebie! Coś możecie mi polecić? Jestem pracowity i mam doświadczenie w motoryzacji uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
zeren
początkujący
początkujący


Joined: 30 Nov 2017
Posts: 7
Location: Kielce

PostPosted: Mon 18 Dec 2017, 11:03    Post subject: Reply with quote

Cześć! Skoro szukasz fajnej pracy w motoryzacji, to z pewnością zainteresuje Cię oferta dealera BMW, który poszukuje mechaników oraz doradców klienta do swoich salonów. Na stronie http://www.praca-dealerbmw.pl/ znajdziesz aktualne oferty z danego rejonu, na które można od razu złożyć CV. Jeśli Ci się uda tam zatrudnić, to w sumie masz zapewnioną dobrą pracę aż do emerytury. Sam pracuję w salonie BMW i nie zamieniłbym tej pracy na nic innego uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1285

PostPosted: Wed 1 May 2024, 7:24    Post subject: Reply with quote

Znak zakazu dostępu pojazdów o określonej masie często zostaje zignorowany, zwłaszcza przez kierowców ciężarówek próbujących skrócić trasę. Jak wynika z artykułu dostępnego na stronie https://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/znaki-zakazu-ktore-najczesciej-sa-ignorowane-dlaczego-i-z-jakimi-konsekwencjami i takie ignorowanie znaków może prowadzić do uszkodzenia drogi, mostów lub innych elementów infrastruktury drogowej, co jest kosztowne zarówno dla kierowców, jak i dla lokalnych władz.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group