Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Psychoterapia

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Szuberla
początkujący
początkujący


Joined: 15 Nov 2022
Posts: 2

PostPosted: Sat 10 Dec 2022, 17:53    Post subject: Psychoterapia Reply with quote

Hej,co sadzicie o psychoterapeucie online?Ostatnio przy poszukiwaniach znalazlam wlasnie online https://energiazyciowa.pl/psychoterapia-online/ i teraz sie zastanawiam,warto nie warto?

Last edited by Szuberla on Wed 14 Dec 2022, 15:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Vehicle
początkujący
początkujący


Joined: 11 Dec 2022
Posts: 4

PostPosted: Sun 11 Dec 2022, 17:52    Post subject: Reply with quote

Nigdy nie byłem na takiej terapii
Back to top
View user's profile Send private message
Joanne
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Apr 2017
Posts: 578
Location: Kraków

PostPosted: Fri 24 Feb 2023, 9:01    Post subject: Reply with quote

Dla osób które chcą uratować swój związek idealnym wyborem będzie natomiast psychoterapia par. Warto o niej pomyśleć gdy inne sposoby zawodzą. Pomoc specjalisty jest w stanie zdziałać cuda.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Back to top
View user's profile Send private message
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 Jan 2016
Posts: 594

PostPosted: Mon 18 Sep 2023, 8:40    Post subject: Reply with quote

Myślę, że w takiej sytuacji całkiem dobrym rozwiązaniem może być psycholog, seksuolog, psychoterapeuta Poznań: https://dominikhaak.pl/ . Myślę, że taki specjalista pomoże Wam przejść przez ten trudny czas. Warto się zainteresować.
Back to top
View user's profile Send private message
bartell.jessy
początkujący
początkujący


Joined: 19 Oct 2023
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 19 Oct 2023, 13:59    Post subject: Reply with quote

W ciągu ostatnich lat dostępność usług medycznych online znacząco wzrosła. Obejmuje to również opiekę nad zdrowiem psychicznym. Psychiatrzy online oferują możliwość konsultacji i terapii bez konieczności wizyty w tradycyjnym gabinecie. W sieci znalazłam różne porady w tym temacie - https://wirtualnygarwolin.pl/rozmaitosc/17889-masz-problemy-ze-zdrowiem-psychicznym-skonsultuj-sie-ze-specjalista-online. A Wy co sądzicie? Czy ktoś korzystał z psychoterapii?
Back to top
View user's profile Send private message
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1285

PostPosted: Wed 15 Nov 2023, 9:27    Post subject: Reply with quote

Dla osób cierpiących na rzadkie lub trudne do zdiagnozowania schorzenia, dostęp do specjalistów o wąskich specjalizacjach może być kluczowy. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ prezentuje sieć ekspertów w różnych dziedzinach medycyny, co umożliwia trafne diagnozowanie i leczenie.
Back to top
View user's profile Send private message
majga
kandydat
kandydat


Joined: 23 Feb 2022
Posts: 40

PostPosted: Thu 4 Jan 2024, 8:45    Post subject: Reply with quote

Od siebie mogę polecić wetalk, jest to platforma umożliwiająca anonimowy kontakt z psychologiem online bez wychodzenia z domu.
Back to top
View user's profile Send private message
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Joined: 11 Feb 2017
Posts: 161

PostPosted: Tue 30 Apr 2024, 0:22    Post subject: Reply with quote

Terapia to delikatny temat. Nie wiem, czy powinno się ją realizować online. Wolę jednak ze swoim terapeutą spotykać się face to face. Ja akurat chodzę do Dariusza Rudasia - świetny psycholog. Przyjmuje w Krakowie. Stosuje inne niż wszyscy formy terapii. Myślę, że właśnie dlatego jest taki skuteczny.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group