Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomoc w doborze komputera

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Joined: 31 Aug 2017
Posts: 84

PostPosted: Wed 30 Mar 2022, 17:24    Post subject: Pomoc w doborze komputera Reply with quote

Hej. Mój syn chce nauczyć się programować - chodzi aktualnie do 8 klasy podstawówki i próbuje mnie namówić na kupno komputera stacjonarnego. Też chcę, aby przy okazji to był komputer do programowania gdyż w tym kierunku syn ma się chęć kształcić i z tym wiąże (jak na razie) swoją przyszłość.

Powiedzcie mi - czy to jest jakiś specjalny rodzaj komputera, czy normalny, ale ma określone parametry, które musi spełniać?
Back to top
View user's profile Send private message
bezniku
gaduła
gaduła


Joined: 10 May 2016
Posts: 369

PostPosted: Thu 31 Mar 2022, 19:06    Post subject: Reply with quote

Dobry wieczór,
to ma być tylko komputer do programowania? No to wystarczy nawet zwykły laptop, tylko niech ma już ten dysk SSD i tyle. Nie daj się naciągnąć na jakiś super komputer z kartą graficzną za kilka tysięcy!język Taki sprzęt to jest do grania, a nie do programowania.

W sumie co przydatne może być - to dwa monitory - na 1 programuje syn, a na drugim przegląda poradniki/filmiki/kursy/tutoriale - bez przełączania się ciągle alt+tab.
Back to top
View user's profile Send private message
Pala
bywalec
bywalec


Joined: 26 Feb 2018
Posts: 100

PostPosted: Fri 1 Apr 2022, 13:18    Post subject: Reply with quote

Najlepiej to sprawdź sobie, jakie wymagania minimalne i optymalne ma język programowania, w którym chce programować. Wtedy będziesz wiedziała, jaki komputer mu do tego jest potrzebny. A wszystko poza to ---> chce grać i w ten sposób wyłudzić komputer uśmiech

Ale tak czy siak - na pewno z 16GB RAMu i dysk SSD - to już teraz podstawa. No i faktycznie - 2 monitory się przydadzą.
Back to top
View user's profile Send private message
Sania
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Jun 2022
Posts: 683

PostPosted: Tue 13 Sep 2022, 13:33    Post subject: Reply with quote

Według mnie zdecydowanie warto postawić na funkcjonalność, wygodny w pracy laptop i najlepiej z dobrym chłodzeniem. Szukając odpowiedniego sprzętu to tutaj mogę polecić Wam do sprawdzenia świetny portal https://www.wybieramlaptopa.pl/ na której znajdziesz przygotowane recenzje, rankingi oraz aktualności z nowości jakie się zaczęły ostatnio pojawiać na tym rynku. Na pewno zakup będzie dużo łatwiejszy!
Back to top
View user's profile Send private message
Lestek
kandydat
kandydat


Joined: 08 May 2020
Posts: 26

PostPosted: Fri 7 Oct 2022, 16:04    Post subject: Reply with quote

Odkąd mam komputer, używam różnych systemów operacyjnych stale. I bardzo się cieszę, że teraz mogę pobrać i wypróbować wiele różnych nowych systemów, które ciągle się pojawiają. Jak również wiele modyfikacji i dodatków do nich, które Byłem bardzo zainteresowany, aby spróbować. To jest naprawdę bardzo fajna rozrywka osobiście myślę.
Back to top
View user's profile Send private message
Hroba
kandydat
kandydat


Joined: 28 Jul 2021
Posts: 20

PostPosted: Fri 7 Oct 2022, 16:45    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem, musisz włączyć do swojej dziedziny testy ręczne dla swoich klientów. Postanowiłem również poprawić mój biznes i za to znalazłem tę stronę gdzie można wiedzieć, jak rozpocząć testy manualne w firmie. Bardzo mi to pomogło i nadal pomaga moim klientom.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Sania
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Jun 2022
Posts: 683

PostPosted: Mon 29 Apr 2024, 14:00    Post subject: Reply with quote

Jeśli szukasz interesujących propozycji w zakresie sprzętu komputerowego, warto skorzystać z portalu https://www.wybieramlaptopa.pl/ranking-najlepszych-laptopow Tam znajdziesz szczegółowe recenzje oraz rankingi różnych modeli laptopów w różnych widełkach cenowych i przeznaczeniach. Dzięki temu łatwiej będzie podjąć przemyślaną decyzję i wybrać sprzęt, który będzie Ci służył przez wiele lat, nie zawodząc w kluczowych momentach.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group