Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinkolol
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 22

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kosmetyki do pielęgnacji twarzy ze sklepu Estee Spa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szkielka
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Gru 2022
Posty: 16

PostWysłany: Sro 23 Sie 2023, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vitamin C 3x Action z Eveline - serum i krem kojący z tej linii to po prostu uwielbiam. Wyrównują koloryt bo mają az 3 formy witaminy C. Do tego nawilżają i sprawają że skóra jest promienna i wygląda zdrowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 30 Gru 2023, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam od jakiegoś czasu uwagę na skład kosmetyków, dlatego moje kupuję w drogerii https://skarbyurody.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1280

PostWysłany: Czw 14 Mar 2024, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę mojego ulubionego sklepu internetowego z kosmetykami, gdzie w ofercie znajdziecie m.in. Hydrolat . Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było najmniejszego problemu z dostawą produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Pią 15 Mar 2024, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie stosowaliście jeszcze pomadki w płynie Eveline Wonder Match, to szczerze polecam. Zastyga, ale nie przesusza ust i naprawdę dobrze się sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Pon 25 Mar 2024, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę Wam szczerze polecić rewelacyjną ofertę naturalnych kosmetyków jaką znajdziecie w https://natureline.pl/produkt/zestaw-pieciu-mydel-100-naturalnych-mydelniczka/ Ich działanie jest całkowicie zgodne z tym oferowanym a dodatkowo wszystkie produkty oferowane są w bardzo konkurencyjnych cenach. Znajdziecie u nich takie produkty jak zestawy kosmetyków, akcesoria, świece sojowe ale również mydła naturalne, peelingi do ciała, olejki do ciała, sole do kąpieli oraz pudry do kąpieli. Zakupy w tym miejscu będą należały do udanych. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikorta4
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2024
Posty: 1

PostWysłany: Pon 25 Mar 2024, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypróbowałem ostatnio kilka różnych marek podkładów i muszę powiedzieć, że każdy ma swoje zalety i wady. Trudno mi jednoznacznie wybrać ten jedyny idealny dla mnie. Ale ciekaw jestem Waszych doświadczeń z różnymi markami. Może ktoś ma jakieś ciekawe rekomendacje?
_________________
opryskiwacz polowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Czw 28 Mar 2024, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zależy przede wszystkim na tym, aby kosmetyki były skuteczne ale też niedrogie. Ja proponuję zapoznać się z ofertą: https://www.naturalia.pl/kosmetyki-naturalne/ . Tutejsze kosmetyki spełniają oba kryteria, a do tego mają dobry, naturalny skład. Dla mnie to prawdziwe ideały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2024
Posty: 10

PostWysłany: Pią 29 Mar 2024, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mają być naturalne kosmetyki to Świetny jest olejek Busajna. , używałam go w ciazy na rozstepy i używam go do dziś. Wspaniale pachnie, nawilża, ujędrnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2024, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, planując stworzyć spersonalizowany zestaw. Na szczęście natknęłam się na ofertę firmy https://perfecta-kosmetyki.pl/, gdzie znalazłam wiele fascynujących kosmetyków w przystępnych cenach. Uważam, że warto zapoznać się z ich propozycjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group