Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nauka angielskiego online

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
View previous topic :: View next topic  
Author Message
serpent
początkujący
początkujący


Joined: 29 Aug 2022
Posts: 2

PostPosted: Tue 12 Sep 2023, 3:40    Post subject: Nauka angielskiego online Reply with quote

Jaka jest najlepsza strona do nauki angielskiego online?
Back to top
View user's profile Send private message
Alessandro01
początkujący
początkujący


Joined: 17 Dec 2018
Posts: 6

PostPosted: Tue 12 Sep 2023, 3:42    Post subject: Reply with quote

Pojęcie "sukcesu" w języku rosyjskim ma staroruskie korzenie. Pochodzi od czasownika śpiewać, dojrzewać. Rzeczownik sukces wszedł do języka angielskiego z języka włoskiego (succedere - szukać, zdarzyć się). We współczesnym rozumieniu terminu sukces przejdź do strony występują znaczne różnice w kulturze anglo-amerykańskiej i rosyjskiej. W narodowej koncepcji amerykańskiego snu, sukces jest kluczowym pojęciem. Jednak sukces jest tutaj rozumiany przede wszystkim jako wartość materialna, tj. osiągnięcia zawodowe i dobrobyt finansowy.
Back to top
View user's profile Send private message
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1285

PostPosted: Thu 16 Nov 2023, 10:38    Post subject: Reply with quote

Języki obce można uczyć się na wiele sposobów, od tradycyjnych lekcji po aplikacje mobilne. Ważne jest, aby znaleźć narzędzia, które są dla nas najbardziej efektywne. Na stronie https://portalsremski.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/57746_nauka-jezyka-obcego-od-zera-samodzielnie-czy-z-nauczycielem.html znajdziesz przykłady różnych metod. Pamiętaj, że regularność jest kluczowa – nawet krótkie, ale regularne sesje mogą przynieść znakomite rezultaty.
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1068

PostPosted: Wed 20 Dec 2023, 15:10    Post subject: Reply with quote

Ostatnio zastanawiałam się, gdzie znaleźć interesujące materiały związane z nauką języka angielskiego. Koleżanka wspomniała mi o tym filmiku https://youtu.be/2VFk7EYGZwQ?si=_55UN0G4NE_DP8Ib, który zawiera wiele fascynujących zagadnień. Myślę, że może to być dla mnie ogromne ułatwienie. Chętnie poznam wasze sugestie odnośnie materiałów, z których korzystacie podczas nauki języka obcego.
Back to top
View user's profile Send private message
Joanne
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Apr 2017
Posts: 578
Location: Kraków

PostPosted: Tue 13 Feb 2024, 8:38    Post subject: Reply with quote

Jeśli szukacie kursów, które nauczą was sporo w krótkim czasie to polecam zajrzeć na https://ellalanguage.com/. Sama korzystam i kursy są wykonane w naprawdę przemyślany sposób.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Back to top
View user's profile Send private message
Krax3
początkujący
początkujący


Joined: 21 Feb 2024
Posts: 3
Location: Rzeszów

PostPosted: Wed 21 Feb 2024, 12:40    Post subject: Reply with quote

Przyznam, że ja wole uczyć się języka w bezpośrednim kontakcie. A najlepiej - na wyjazdach. Zajęcia online jakoś mnie nie przekonują.
_________________
ciekawe porady jak wyremontować kuchnię znajdziesz tu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3776

PostPosted: Mon 4 Mar 2024, 6:33    Post subject: Reply with quote

Szczerze mogę Wam powiedzieć że najlepszym miejscem w którym nauczycie się porozumiewać w języku angielskim jest https://szybkiangielski-wloclawek.pl/ Ich oferta jest bardzo rozbudowana i przeznaczona dla osób na różnym poziomie znajomości języka. Warto do nich zajrzeć.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group