Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wakacje
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Thu 28 Sep 2023, 8:07    Post subject: Reply with quote

Bardzo ciekawym miejscem które warto odwiedzić jest kompleks wystawienniczo-rozrywkowy zrewitalizowany w miejscu byłego PGR-u. Wystarczy zajrzeć na https://pgrkoszelew.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
sokow
bywalec
bywalec


Joined: 27 Apr 2022
Posts: 214

PostPosted: Wed 11 Oct 2023, 19:26    Post subject: Reply with quote

Dla mnie Melanotan https://melanotan.biz/ to klucz do doskonałej opalenizny na wakacjach. Nie ma lepszego produktu, który zapewni skuteczne opalanie i trwałe efekty. Po prostu genialny produkt.
Back to top
View user's profile Send private message
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Joined: 18 May 2017
Posts: 69

PostPosted: Thu 12 Oct 2023, 15:07    Post subject: Reply with quote

W tym roku zrobiliśmy sobie późniejsze jesienne wakacje poza sezonem i polecieliśmy z mężem enter air do Turcji. To stosunkowo tani kraj a piękny i bardzo gościnny dla turystów.
Back to top
View user's profile Send private message
Dagmasia
bywalec
bywalec


Joined: 05 May 2017
Posts: 206

PostPosted: Fri 3 Nov 2023, 15:08    Post subject: Reply with quote

Jeśli szukasz niepowtarzalnego i wyjątkowego wypoczynku, dlaczego nie odwiedzić Gór Izerskich? To idealne miejsce na relaks i odkrywanie zapierających dech w piersiach krajobrazów. Nie zapomnij skorzystać z oferty kwatery w górach izerskich , aby spędzić przyjemne i bezstresowe wakacje.
Back to top
View user's profile Send private message
aania992
gaduła
gaduła


Joined: 30 Jan 2018
Posts: 310

PostPosted: Wed 31 Jan 2024, 1:06    Post subject: Reply with quote

W tym roku marzą mi się wakacje za granicą. Nie jestem w ogóle obeznana w temacie, więc najbardziej zależałoby mi na tym, aby biuro podróży zajęło się ich realizacją. Wedlug mnie Biuro podróży Rego-Bis na tle innych biur wypada naprawdę dobrze. Znalazłam tutaj nawet wycieczkę o której myślę od dawna.
Back to top
View user's profile Send private message
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Mon 5 Feb 2024, 1:08    Post subject: Reply with quote

Witam. Aktualnie planuję wakacyjny wypoczynek i poszukuję apartamentu na wynajem. Mam jedną ofertę, ale zależy mi na Waszych opiniach. Czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniami z wynajmowania apartamentów w https://veturo.pl/atrakcje-na-polwyspie-helskim/? Czekam na Wasze rady dotyczące komfortu i lokalizacji.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group