Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rynek wtórny aut

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Mon 24 Oct 2022, 18:29    Post subject: rynek wtórny aut Reply with quote

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://auto-skup123.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Muminka
uzależniony
uzależniony


Joined: 20 Sep 2018
Posts: 751

PostPosted: Sat 29 Oct 2022, 21:17    Post subject: Reply with quote

Z autami z rynku wtórnego bywa w Polsce różnie. Wszystko zależy od tego gdzie i na jakich warunkach kupimy pojazd. Podrzędne komisy wyrastające jak grzyby po deszczu lepiej omijać, bo oferują zazwyczaj samochody skarbonki. Są jednak i źródła pewne, takie jak np. salon VW FS STORE, który co prawda proponuje auta z drugiej ręki ale objęte gwarancją, posiadające rzetelną historię, pochodzące z młodych roczników. Da się tu nawet nabyć coś luksusowego, sami zresztą zobaczcie: https://store.vwfs.pl/oferty/audi/a7 . Audi A7- marzenie wreszcie osiągalne uśmiech Model jest bowiem dostępny wraz z finansowaniem w przystępnych ratach.
Back to top
View user's profile Send private message
Joanne
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Apr 2017
Posts: 578
Location: Kraków

PostPosted: Fri 18 Nov 2022, 9:53    Post subject: Reply with quote

W używanym samochodzie zawsze jest też coś do wymiany. Mogą to być różne elementy, przykładowo katalizator samochodowy, który ma swoją określoną żywotność.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Back to top
View user's profile Send private message
kami1lka
kandydat
kandydat


Joined: 19 May 2020
Posts: 28

PostPosted: Mon 3 Jul 2023, 12:56    Post subject: Reply with quote

Zgadzam się, ale grunt, że z używanym samochodem podjedziesz do sprawdzonego mechanika. Ja taki znalazłam. Serwis Porsche doprowadził mój używany samochód do idealnego stanu. Teraz mogę sobie nim śmigać, a sam samochód nie zalicza zbyt wielu usterek i bardzo dobrze mi się nim jeździ.
Back to top
View user's profile Send private message
adam987
bywalec
bywalec


Joined: 12 Jun 2012
Posts: 142

PostPosted: Mon 17 Jul 2023, 11:42    Post subject: Reply with quote

Zazdroszczę i nie znam osoby której nie podobało by się Porsche a jestem fanem marki. Byłem niedawno w salonie Porsche centrum Sopot gdzie można te samochody zobaczyć z bliska i jestem nimi zauroczony
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Fri 15 Dec 2023, 7:35    Post subject: Reply with quote

Miejscem w którym znajdziecie wiele świetnych propozycji samochodów jest salon https://dyszkiewicz.dacia.pl/ Profesjonalnie zajmują sie sprzedażą nowych samochodów. Szczerze ich polecam.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group