Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dojazd rowerem do pracy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 18:22    Temat postu: Dojazd rowerem do pracy Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim!
Powiem Wam, że te ceny benzyny to makabra - kto to widział, aby tyle kosztowało paliwo? A będzie pewnie jeszcze drożej, prawda?smutny Tak mnie naszło - może dojeżdżać do pracy rowerem, bo wiosna do nas zawitała? Tylko mam jedno 'ale' - mam do pracy około 20km w jedną stronę - co na rower tradycyjny wg mnie jest dużą odległością. I tak sobie pomyślałem, że może by tak kupić sobie rower elektryczny i nim dojeżdzać do pracy? CO o tym sądzicie? Ale jaki rower elektryczny wybrać i czym się kierować podczas tego wyboru? Ma może ktoś z Was taki rower i użytkuje??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak - przy użyciu roweru elektrycznego to raczej się nie zmęczysz za bardzo i nie spocisz, więc nie będziesz musiał się w pracy myć czy przebierać, raczej. W sumie to zależy od tego ile chcesz wydać na ten rower - ceny są od 3-4 tysięcy do nawet 20k.
Wg mnie takiego Krossa za 5k spokojnie możesz brać - na dojazd do pracy i do domu wystarczy lekko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam rower elektryczny Ecobike - damski oczywiście:) I powiem Wam tak, że sporą część drogi ja pedałuję. Silnik się załącza na starcie, albo jak są jakieś wzniesienia itp itd (oczywiście można tym zarządzać).
Pamiętaj o tym, aby najpierw się na żywo przymierzyć do danego roweru, czy Ci odpowiada itp itd, a dopiero potem - albo kupić w tym sklepie, albo...taniej przez internet:>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1274

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to bardzo fajne rozwiązanie i ja również jestem zdania, że niezwykle ciekawą kwestią jest to aby wiedzieć również czy rower elektryczny jest dobrym wyborem. Ja swój taki rower kupiłam w https://ecyklopedia.pl/ i jestem przekonana, że oczywiście taki wybór był bardzo mądry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Czw 30 Lis 2023, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też potrzebuję roweru do dojazdów do pracy, ale też na zakupy, do jazdy rekreacyjnej. Grunt to znaleźć coś dobrego na swoje potrzeby co będzie też podobać się z wyglądu. Ja polecam szukać pod adresem: https://pgbikes.pl/103-rowery-damskie . Wybór damskich rowerów tutaj mocno mnie zaskoczył, a i z cenami nie jest źle. Myślę, że każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group