Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia zamówiona przez ALLEGRO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, a kiedy do nich napisałaśpytajnik rzeczywiście, święta i sylwester to taki martwy czas kiedy zupełnie nic nie można załatwić. strasznie tego nie lubię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś do nich zadzwonić Liziii? Bo ja też napisałam jakoś na początku listopada do salonu Madonna z zapytaniem o jeden model i do tej pory nie dostałam odpowiedzi... Oni chyba mają te maile tylko dlatego, że tak wypada, ale olewają czytanie i odpowiadanie. Ja bym na Twoim miejscu próbowała telefonicznie. Bo telefony odbierają oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q takim razie w poniedziałek zadzwonie.. Zwłaszcza, ze dowiedziałam sie od mojej krawcowej, że pod koniec stycznia ruszamy za materiałami i koronkami.. A jak usłyszała, ze suknia jesli bedzie to tylko w Warszawie, to powiedziała ze dobrze by było by poszła ze mną na przymiarke.. bo zdjęcie to nie wszystko. Więc zadzwonie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Nie 3 Sty 2010, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym nie chciała mieć sukni made in China uśmiech moja kosztowała 1 400 zł szyta przez polską firmę- te chińskie zwyczajnie są złej jakości ! Coś ostatnio zauważyłam , że na butach nike pisze to samo uśmiech
_________________




Ostatnio zmieniony przez KiSe dnia Nie 3 Sty 2010, 18:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 3 Sty 2010, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli nie ubierasz się wyłącznie w wólczance i w oryginalnych sklepach polskich (czy zagranicznych) projektantów to prawdopodobnie 90% Twoich ubrań też jest made in China/Tajwan/Korea lol

Teraz wszystko jest stamtąd.... ostatnio robiłam zakupy i troche się naczytałam metek - H&M, Reserved, New Yorker, Cubus, C&A.... wszystko ma fabryki w Chinach itp. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group