Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotograf na slub

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alesko5
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 6 Sty 2023, 15:22    Temat postu: Fotograf na slub Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego fotografa na slub,podobno Dominik Kuszynski https://www.fotokuszynski.com/ jest dobry,moze komus robil sesje slubna?Lub ktos poleci jakiegos w Poznaniu?

Ostatnio zmieniony przez alesko5 dnia Wto 10 Sty 2023, 18:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lobo
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie 8 Sty 2023, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kojarzę akurat tego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 16 Sty 2023, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dobrze, dobrze, że znaleźliście już dobrego fotografa. Mnie właśnie interesuje fotografia ślubna Białystok i powoli też przygotowuje się do poszukiwań. Zwłaszcza, że mam pewne określone pomysły i wymagania co do zdjęć, także liczę na to, że w końcu uda mi się znaleźć kogoś odpowiedniego... Chyba, że ktoś z obecnych tutaj mi poleci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam powiedzieć szczerze, to w sumie dla mnie nie ma jednego celu, ale zdecydowanie jestem pod tym względem zadowolona, że po prostu sprawdzę polecenia innych. Dzięki temu wiem, że fotografia ślubna Gdynia - Trójmiasto ma solidne podstawy, by zostać waszym wyborem. To coś idealnego dla każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ci polecam fotografa http://fotograf-slubny-krakow24.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ahabch
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Sie 2023, 3:02    Temat postu: Re: Fotograf na slub Odpowiedz z cytatem

I Recommend you checkout this FM WhatsApp APK , Where you can join communities to get your question answered. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rosa
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sob 16 Wrz 2023, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej aplikacji IPTV na swój smart TV, to mogę polecić Tivimate premium. Jest to bardzo popularna aplikacja, która jest znana z swojej stabilności i łatwości obsługi. Tivimate obsługuje wiele różnych formatów IPTV, w tym M3U, M3U8 i XCIPTV. Aplikacja posiada również wiele funkcji, takich jak możliwość tworzenia własnych list kanałów, nagrywania programów TV i oglądania ich później.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Pią 10 Lis 2023, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz fotografa który uwieczni ten piękny dzień to koniecznie skontaktuj się z https://www.konradhudas.pl Jest to prawdziwy profesjonalista w tej dziedzinie, który bardzo sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do wykonywanej pracy. Dba o każdy aspekt łącznie z tym aby klient czuł się swobodnie i był otoczony przyjazną atmosferą. Jestem pewna że wykonane przez niego fotografię będą najpiękniejszą pamiątką całkowicie oddającą wyjątkowy klimat danego wydarzenia. Jest najlepszy w swoim fachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group