Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2023, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą a jednocześnie potrafiącą sprostać każde wymagania ofertę mebli posiada sklep https://www.galameble.com/ Ta marka łączy w sobie elegancki wygląd z najwyższą jakością wykonania. Oferta jest bardzo rozbudowana więc na pewno znajdziecie tam meble idealnie pasujące do Waszych wnętrz. Polecam do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Nie 10 Wrz 2023, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak kupować mieszkanie, to warto skupić się na tym, aby był w budynku, który ma swojego zarządcę. Jeśli planujesz je wynajmować, to też warto skorzystać z usług zarządzania wynajmem nieruchomości. Takie usługi świadczy Per Modum i myślę, że mają na tyle ciekawą ofertę, że dobrze się z nią zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 23 Wrz 2023, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry plan ale do tego mi daleko, mam dopiero zamiar kupić mieszkanie na osiedlu Atal Strachowicka które deweloper buduje w bardzo atrakcyjne okolicy zwłaszcza dla miłośników przyrody i przestrzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iconroy
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2023, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile płaciliście za zakup mieszkania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie jakie konsole do przedpokoju zamówić i gdzie to ja w sieci swoje kupowałem i są stylowe, dobra jakość, cena też mi pasowała. Są drewniane, takie mi się meble najbardziej podobają i takie mam w całym mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 3 Paź 2023, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mieszkania to poważna decyzja. Niestety wielu rodzin nie stać na zakup jeśli konieczny jest wkład własny. Nie wiem czy wiecie, że jest taki program mieszkanie bez wkładu własnego. Jak to działa i dla kogo jest przeznaczony możecie dowiedzieć się z artykułu https://murowana.com.pl/twoj-dom-bez-inwestycji-poczatkowej-wszystko-o-programie-mieszkanie-bez-wkladu-wlasnego/. Myślę, że to może być dla wielu osób szansa na własne cztery kąty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Sro 4 Paź 2023, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu firmy deweloperskiej zajmującej się budową i sprzedażą funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz usługowych polecam zajrzeć do https://luk.lublin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group