Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wyeliminować przyczyny wypadania włosów?

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Nov 2017
Posts: 589

PostPosted: Fri 23 Mar 2018, 18:20    Post subject: Jak wyeliminować przyczyny wypadania włosów? Reply with quote

Jak można wyeliminować przyczyny wypadania włosów?
Słyszałam, a w sumie to nawet czytałam np. tutaj http://medicot.pl/dlaczego-wypadaja-wlosy/ o tym, że przyczyn wypadania włosów jest sporo i właściwie trudno je rozpoznać.
Ktoś z was miał już może podobny problem?
Zastanawiam się jak można to zwalczyć.
I czy w ogóle bez pomocy trychologa da się coś z tym zrobić.
Back to top
View user's profile Send private message
Julitka26
kandydat
kandydat


Joined: 27 Jan 2019
Posts: 62

PostPosted: Wed 26 Jun 2019, 1:49    Post subject: Reply with quote

W tym wypadku pierwszym etapem leczenia powinna być przede wszystkim konsultacja ze specjalistą, trycholog (polecam salon Miraflores) dokona oceny stanu zdrowia skóry głowy i łuski włosa co ułatwi dobranie odpowiedniej pielęgnacji i kuracji odżywczej, wzmacniającej itp.
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Back to top
View user's profile Send private message
Luizka56
bywalec
bywalec


Joined: 22 Aug 2019
Posts: 131

PostPosted: Mon 26 Aug 2019, 0:35    Post subject: Reply with quote

Ja zaczęłam zdrowo się odżywiać, regularnie podcinam włoski i co najmniej raz w miesiącu (raz na dwa) odwiedzam salon In Harmony na profesjonalny zabieg pielęgnacyjny uśmiech pomogło i to bardzo
Back to top
View user's profile Send private message
lejla
gaduła
gaduła


Joined: 22 Feb 2020
Posts: 408

PostPosted: Thu 27 Feb 2020, 1:29    Post subject: Reply with quote

Trycholog godny polecenia to trycholog w https://multimed.pl/ Wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie internetowej. Mnie pomógł opanować wypadanie włosów, z którym zmagałam się od wielu lat, po wszystkich badaniach, ale pamiętaj że każdy przypadek jest inny. W ogóle duży plus w tej klinice, że oni właśnie podchodzą indywidualnie do swoich pacjentów.
Back to top
View user's profile Send private message
Junsa
uzależniony
uzależniony


Joined: 04 Oct 2021
Posts: 857

PostPosted: Tue 31 Jan 2023, 19:38    Post subject: Reply with quote

Trycholog robi naprawdę dobrą robotę, szczerze mówiąc, nawet nie spodziewałam się tego, że będą aż tak dobre efekty. Ja chodzę do https://perfectlook.clinic
Back to top
View user's profile Send private message
Sania
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Jun 2022
Posts: 682

PostPosted: Wed 21 Jun 2023, 6:54    Post subject: Reply with quote

Peruki to nie tylko rozwiązanie dla osób z problemami z włosami są również świetnym sposobem na ciekawą i modną metamorfozę. Dają możliwość wyrażenia siebie i zaprezentowania się w zupełnie nowym świetle. Jeśli poszukujesz większego wyboru to możesz w takim razie zajrzeć na https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/ gdzie znajdziesz szeroki wybór peruk naturalnych i syntetycznych o różnych długościach, kolorach i stylach. Dzięki temu możesz znaleźć idealne dopasowanie do swojego stylu i osobowości. Nie wahaj się i daj sobie szansę na fascynującą metamorfozę! oczko
Back to top
View user's profile Send private message
Junsa
uzależniony
uzależniony


Joined: 04 Oct 2021
Posts: 857

PostPosted: Sat 19 Aug 2023, 21:16    Post subject: Reply with quote

Na pewno warto to skonsultować z trychologiem, ja polecam specjalistę z https://perfectlook.clinic
Back to top
View user's profile Send private message
kamionka
bywalec
bywalec


Joined: 15 Jan 2020
Posts: 217

PostPosted: Tue 19 Sep 2023, 12:30    Post subject: Reply with quote

Moja znajoma miala spory problem z wypadaniem wlosow i stosowala taką kuracje z kerastese, pomoglo jej
Back to top
View user's profile Send private message
mamitka
kandydat
kandydat


Joined: 30 Jun 2022
Posts: 12

PostPosted: Fri 22 Sep 2023, 11:24    Post subject: Reply with quote

A na czym ta kuracja polega i gdzies cos takiego mozna kupic?
Back to top
View user's profile Send private message
kamionka
bywalec
bywalec


Joined: 15 Jan 2020
Posts: 217

PostPosted: Mon 25 Sep 2023, 5:54    Post subject: Reply with quote

na Notino mozesz cos takiego kupic, to sobier zerknij, opisane jest tam bardzo dokladnie jak sie stosuje i przez ile czasu
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group