Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wakacje last minute
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mefiu34
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 75

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim,
na te wakacje zdecydowałem, że musi być woda i polskie morze więc zdecydowałem się na wczasy nad morzem z wyżywieniem świnoujście . Byłem kiedyś w tej miejscowości na wycieczce szkolnej i bardzo mi się spodobało więc chciałbym teraz zabrać tam swoje dzieci. Mam do was pytanie czy znacie jakiś hotel świnoujście , który możecie polecić? Ja w internecie znalazłem https://admiral2.pl/pl/home/ co o nim myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 27

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem ostatnio na http://www.luxtrip.com.pl/ bardzo ciekawy artykuł, gdzie można się wybrać i co warto odwiedzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

diska napisał:
Wybierając się na dłużej za granicę warto mieć pod ręką internetowy kantor, by w każdej chwili móc wymienić walutę. Zerknij sobie na https://ekantor.pl/ Ze względu na atrakcyjny kurs, możesz zaoszczędzić nawet do 10%. Wymiana potrwa zaledwie od 5 do 15 minut. W razie jakichkolwiek pytań ich pracownicy są dostępni dla klienta przez całą dobę i chętnie pomogą


Moim zdaniem nawet nie ważne na jak długo. W kantorze internetowym przewalutowanie zawsze wychodzi przecież taniej niż w tradycyjnym, nawet przy tych niewielkich transakcjach jak się wyjeżdża dajmy na to na weekend. Przekonałam się o tym wielokrotnie kupując EUR i czasami inne waluty przez Amronet.pl , kursy w tak nieznacznym stopniu różnią się od cen rynkowych, że trudno byłoby podważyć opłacalność wymiany, wręcz nie jest to możliwe:) Tym bardziej że i koszt nigdy nie przekracza 0,2%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KroliczeKMaT
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wielokrotnie jeździłem na wakacje last minute i moim zdaniem to najlepszy sposób jeśli chcemy zaoszczędzić czasami nawet bardzo dużą sumę pieniędzy. Oczywiście trochę będziemy ograniczeni w wyborze hoteli i kierunków, ale wydaje mi się, że i tak dalej warto tak jeździć uśmiech
_________________
systemy wystawiennicze - expozycja.info.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ostatnią chwilę wypadają najlepsze wyjazdy Very Happy Niejednokrotnie tak miałam uśmiech W tym roku stawiamy na https://mako56.pl/kategoria/samochodowe-namioty-dachowe/ - namiot dachowy, który po prostu montujemy u siebie na kombiaku i jedziemy w świat. Może coś takiego Wam się spodoba?
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zwrócić waszą uwagę, aby przed jakimkolwiek wyjazdem oraz wystawianiem się na mocne słońce zadbać o swoją skórę. Sama stosuję Melanotan jeszcze przed wakacjami, działa on w ten sposób, że pobudza wasz organizm do produkcji melaniny odpowiedzialnej za pigmentację. Zyskujecie tym piękną opaleniznę bez opalania się na słońcu oraz brak poparzeń słonecznych. https://melanotan.biz/ na stronie można sobie więcej poczytać o tym wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katie3
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 27

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w podróż poślubną polecieliśmy do Gruzji. Skorzystaliśmy z oferty biura Konsorcjum.pl. Lecieliśmy bezpośrednio i byliśmy tam na 9 dni. Program wyjazdu był fajnie dopracowany i warto wspomnieć o wieczorze z winem - było super. Mega polecamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group