Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niezapomniana noc poślubna

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
View previous topic :: View next topic  
Author Message
askoczny
początkujący
początkujący


Joined: 24 Aug 2021
Posts: 1

PostPosted: Tue 24 Aug 2021, 13:55    Post subject: Niezapomniana noc poślubna Reply with quote

Dzień dobry! Chciałbym zaskoczyć swoją młodziutką narzeczoną i przyszłą żonę podczas podróży poślubnej, a że mam już swoje lata, potrzebne mi środki na potencję sklep internetowy. Znalazłem ofertę Profi-Suple, stąd moje pytanie - czy warto?
Back to top
View user's profile Send private message
Muminka
uzależniony
uzależniony


Joined: 20 Sep 2018
Posts: 751

PostPosted: Sat 2 Jul 2022, 16:21    Post subject: Reply with quote

Niech Pan ma na uwadze , że nie wszystkie środki na potencję są bezpieczne i faktycznie skuteczne. Warto do tematu podejść ostrożnie. Polecam najpierw poczytać wartościowe poradniki tematyczne, np. odnośnie kontrolowania wytrysku: https://maxonforte.pl/jak-kontrolowac-wytrysk-podczas-stosunku/. Zbyt wczesny orgazm może bowiem tak samo jak niemoc seksualna zniechęcić partnerkę. Co do leków i suplementów, najlepiej moim zdaniem skonsultować ich zażywanie z lekarzem.
Back to top
View user's profile Send private message
asisa
kandydat
kandydat


Joined: 21 Mar 2022
Posts: 98

PostPosted: Mon 19 Sep 2022, 11:15    Post subject: Reply with quote

A moze po prostu zadbac o klimat?? jakąś fajną gre wstępną? Jest tyle roznych gadzetów do masazu oczko jak sie dobrze rozbuja atmosfere to zadne tabletki nie są potrzebne
Back to top
View user's profile Send private message
kamyczek25
bywalec
bywalec


Joined: 14 Oct 2018
Posts: 145

PostPosted: Thu 22 Sep 2022, 19:20    Post subject: Reply with quote

a gdzie mozna takie rzeczy zamowic?? moze udaloby mi się meza czyms zaskoczyc uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
asisa
kandydat
kandydat


Joined: 21 Mar 2022
Posts: 98

PostPosted: Mon 26 Sep 2022, 14:44    Post subject: Reply with quote

No tutaj na przyklad https://superlove.pl/olejki-do-masazu mozesz sobie poprzegladac, maja doslownie wszystko co moze sie przydac i zapewnic udany wieczór oczko
Back to top
View user's profile Send private message
wiola84
gaduła
gaduła


Joined: 26 Mar 2009
Posts: 392

PostPosted: Fri 13 Jan 2023, 8:26    Post subject: Reply with quote

A no właśnie... orgazm u kobiety - jak go zapewnić? Istnieją uniwersalne metody? Czytaliście może to - https://meskieprzyjemnosci.pl/tdrq/orgazm-u-kobiety-jaki-moze-byc-jak-do-niego-doprowadzic.html ? Zgadzacie się z tymi informacjami? Czy warto je traktować poważnie?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
kgrady
początkujący
początkujący


Joined: 20 Sep 2023
Posts: 4
Location: Katowice

PostPosted: Wed 20 Sep 2023, 17:14    Post subject: Reply with quote

Zastanawiam się nad Maderą. Czy to dobry kierunek na taki wyjazd?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group