Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zioła dla kobiet, starających się o własne maleństwo
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
densy
gaduła
gaduła


Joined: 05 Nov 2018
Posts: 484

PostPosted: Sun 2 Dec 2018, 11:45    Post subject: Reply with quote

Hm... ja bym nie bawiła się w żadne takie zioła zwłaszcza jeśli to nie kontrolowane przez lekarza. U nas w staraniu się o dzidzie pomogły tabletki Ovarin i dieta - https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ Z hormonami przed ciężą musi być wszystko wyregulowane
Back to top
View user's profile Send private message
potricz
początkujący
początkujący


Joined: 06 Jun 2019
Posts: 1

PostPosted: Fri 14 Jun 2019, 8:24    Post subject: Reply with quote

Ja próbowałam zioła na płodność i chyba pomogło, chociaż nie mam pewności, czy to od tego. Wydaje mi się, że dużo to kwestia nastawienia. Zaczęłam pić zioła i po prostu liczyłam na to, że będą efekty, a to już podstawa do sukcesu uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
lubowa
bywalec
bywalec


Joined: 07 Apr 2019
Posts: 108

PostPosted: Sun 14 Jul 2019, 11:02    Post subject: Reply with quote

Na zioła nie wpadłam, ale mój ginekolog mi mówił że witamina D wspomaga płodność, przed ciążą brałam mamadha premium, tam tej witaminy d jest całkiem ładna ilość i dosyć szybko ię nam udało bo już w drugim cyklu.
Back to top
View user's profile Send private message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Wed 14 Aug 2019, 13:09    Post subject: Reply with quote

Może dzika róża? To naturalny suplement diety. Na stronie https://www.laventi.pl/laventi/38-dzika-roza-tabletki-150-szt-500-mg.html kupisz tabletki marki Laventi. Produkt ten odznacza się wysoką ilością naturalnej witaminy C. Ma pozytywny wpływ na wiele różnych aspektów związanych ze zdrowiem.
Back to top
View user's profile Send private message
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Joined: 17 Aug 2020
Posts: 701

PostPosted: Thu 21 Oct 2021, 22:12    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem wszelkie takie decyzje powinnyście zawsze konsultować z ginekologiem. Zazwyczaj jeśli chodzi o zioła, to nie powinniście mieć żadnych problemów z doborem odpowiednich ziół pod kątem konkretnych potrzeb. Może warto byłoby zajrzeć do https://www.herbavis.pl/produkt/chuchuhuasi i dowiedzieć się więcej na temat tego, co faktycznie mogłoby zadziałać w danej sytuacji.
Back to top
View user's profile Send private message
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Joined: 07 Mar 2021
Posts: 488

PostPosted: Thu 10 Feb 2022, 13:32    Post subject: niepłodność Reply with quote

Przede wszystkim bardzo ważne jest by znaleźć dobrą klinikę leczenia niepłodności. Jak najbardziej mogę polecić wam https://parens.pl/ , tutaj leczenie okazało się dla mnie bardzo skuteczne, nareszcie zostałam mamą!
Back to top
View user's profile Send private message
htillman
początkujący
początkujący


Joined: 14 Feb 2022
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 14 Feb 2022, 15:27    Post subject: Reply with quote

U kobiet przygotowania do zajścia w ciążę złożone są zwykle z kilku istotnych etapów. Nie trwają one jednak zbyt długo, dlatego nie trzeba obawiać się długiego oczekiwania na dziecko. W pierwszej kolejności warto zacząć od wykonania niezbędnych badań ginekologicznych i laboratoryjnych. Należy też zwrócić uwagę na swój tryb życia, gdyż niezbędne może być wprowadzenie nowych nawyków.
_________________
Zdrowa ciąża
Back to top
View user's profile Send private message
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Joined: 16 Jan 2019
Posts: 759

PostPosted: Tue 12 Apr 2022, 11:41    Post subject: Reply with quote

Z ziołami w ciąży trzeba uważać a każdą suplementację konsultować z lekarzem prowadzącym.
Polecam zapoznać się z artykułem https://www.boogu.pl/witamina-c-1000-ile-razy-dziennie/
Back to top
View user's profile Send private message
adam987
bywalec
bywalec


Joined: 12 Jun 2012
Posts: 139

PostPosted: Mon 24 Jul 2023, 9:55    Post subject: Reply with quote

zioła tu chyba nie pomogą?
Back to top
View user's profile Send private message
arvena
uzależniony
uzależniony


Joined: 10 Oct 2016
Posts: 614

PostPosted: Tue 19 Sep 2023, 16:06    Post subject: Reply with quote

Nie bardzo pewnie bo jeśli kobieta ma endometriozę to może jedynie zabieg w szpitalu medicover pomóc. Podobno po tych małoinwazyjnych kobiety zostają matkami
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group