Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lepsza praca

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adeks43
gaduła
gaduła


Joined: 06 Feb 2022
Posts: 398

PostPosted: Sun 30 Jul 2023, 18:10    Post subject: Lepsza praca Reply with quote

Praca na Islandii może być Twoim nowym wyzwaniem zawodowym. Sprawdź różne branże i oferty na FachPraca tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/l/islandia/ aby znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania. Wykorzystaj swoje umiejętności i zdobądź doświadczenie za granicą. Czasami może nie warto tkwić latami w jednej firmie, pozdrawiam i życzę powodzenia.
Back to top
View user's profile Send private message
densy
gaduła
gaduła


Joined: 05 Nov 2018
Posts: 484

PostPosted: Tue 8 Aug 2023, 9:12    Post subject: Reply with quote

Teraz sporo ogłoszeń można w sieci znaleźć, moja siostra tak ostatnio wpadła na https://klinikamiracki.pl/o-nas/kariera/ i naprawdę ciekawe oferty znalazła w ten sposob
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group