Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża pozamaciczna?

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
View previous topic :: View next topic  
Author Message
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Nov 2017
Posts: 589

PostPosted: Tue 25 Jun 2019, 12:38    Post subject: Ciąża pozamaciczna? Reply with quote

Co trzeba wiedzieć na ten temat?
Kojarzycie jakieś stronki, gdzie znajdę jakieś informacje?
Back to top
View user's profile Send private message
Karina26
uzależniony
uzależniony


Joined: 14 May 2018
Posts: 515

PostPosted: Tue 25 Jun 2019, 14:12    Post subject: Reply with quote

Może na jakichś portalach parentingowych znajdziesz więcej informacji.
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/ciaza-pozamaciczna z kolei możesz poczytać sobie na stronce ginekologa.
Jest tam też właśnie garść przydatnych informacji na temat ciąży pozamacicznej.
Pewnie dowiesz się tam czegoś nowego.
Back to top
View user's profile Send private message
landryneczka
bywalec
bywalec


Joined: 09 Feb 2019
Posts: 144

PostPosted: Mon 12 Aug 2019, 21:35    Post subject: Reply with quote

kurcze taka ciaza moze byc bardzo niebezpieczna... ogolnie jesli podejzewasz ciaze i wystapi u ciebie duzy bol podbrzusza to koniecznie trzeba to skontrolowac.. takie bole moga byc ciaza poza maciczna ale moga byc tez niebezpieczna torbiela itp. tutaj https://tantumrosa.pl/bol-podbrzusza-sugerujacy-bol-jajnika/ caly opis takich niebezpieczenstw
Back to top
View user's profile Send private message
kaninka
kandydat
kandydat


Joined: 03 Sep 2018
Posts: 52

PostPosted: Fri 20 Dec 2019, 13:39    Post subject: Reply with quote

noo ja Ci powiem, że miałam kiedyś tego typu problem, byłam przerażona, ale dr Judycka w Szpitalu Mazovia bardzo mi wtedy pomogła i przeprowadziła odpowiedni zabieg, a potem jeszcze byłam zapisana na wizyty kontrolne, bo trzeba patrzeć czy nic się nie dzieje po tego typu ciąży
_________________
Blog dla Kobiet
Back to top
View user's profile Send private message
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Joined: 17 Aug 2020
Posts: 701

PostPosted: Mon 21 Jun 2021, 10:25    Post subject: Reply with quote

Ale akurat o takich kwestiach warto zawsze czerpać wiedzę w takich miejscach jak chociażby https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ Pamiętajcie, że tylko racjonalne podejście do tego tematu może zapewnić Wam bezpieczeństwo w temacie przyszłego dziecka. Nie ma co czekać i gdy coś złego zaczyna się dziać, to koniecznie tam zajrzyjcie.
Back to top
View user's profile Send private message
kankonada
gaduła
gaduła


Joined: 13 Sep 2017
Posts: 456

PostPosted: Mon 17 Jul 2023, 6:55    Post subject: Reply with quote

W sieci znajdzie się wszystko na ten temat, ale jedno jest pewne. Ciąża pozamaciczna to wyrok - dziecko po macicą się nie rozwinie, tylko obumrze.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group