Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wypranie sukni w domu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1066

PostPosted: Wed 10 Nov 2021, 13:44    Post subject: Reply with quote

Wiesz co, nie wiem czy dasz radę wyprać suknię ślubną w domu. Na twoim miejscu, zdecydowałabym się raczej na skorzystanie z oferty jakiejś dobrej pralni. Z tego co wiem, to bardzo duże doświadczenie w tym zakresie posiada firma https://www.pralnia-warszawianka.pl/ więc jeżeli twierdzisz że to dobry pomysł, to koniecznie sobie do nich zajrzyj
Back to top
View user's profile Send private message
bartell.emory
początkujący
początkujący


Joined: 12 Jul 2023
Posts: 4
Location: Limanowa

PostPosted: Wed 12 Jul 2023, 11:25    Post subject: Reply with quote

Aby wszystkie plamy z sukni ślubnej zeszły, a zwłaszcza te które powstały na sesji zdjęciowej musiałam użyć tego wybielacza - https://www.golddrop.eu/pl/pdt/wybielacz. Wybielacz do tkanin to produkt jaki sprawi, że nawet mocno zabrudzone, białe tkaniny zyskają… dawny blask! Ważne jest, żeby jednak wybielacz do ubrań spełnił nasze oczekiwania – nie tylko pod względem ceny, ale i… działania.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group