Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kubki termiczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 16:32    Temat postu: kubki termiczne Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi, czy macie i używacie kubki termiczne ? W zimie widuję masę osób, które mają własne kubki i piją w nich rano w autobusach różne ciepłe napoje. A ja powiem Wam, że korzystam z takich kubków także latem. Robię sobie mrożoną kawę rano, wlewam do kubka termicznego i on przecież trzyma temperaturę - nie ważne, czy ciepłą, czy zimną!

Wiedzieliście o tym? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Pią 30 Gru 2022, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kubek termiczny to przecież w sumie taki mały termos przenośny. Ja jakoś z nich nie korzystam, znaczy z kubków, bo z termosów to tak - na przeróżnych wycieczkach. Ale widuję także osoby, które nawet jak idą gdzieś sobie chodnikiem, to popijają coś z takich kubków termicznych. Fajna opcja w sumie, ale ja do pracy mam blisko i jeżdzę autem, wiec nie mam nawet za bardzo jak korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sob 31 Gru 2022, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię - dojeżdżam dzień w dzień do pracy autobusem, trwa to jakieś 25-30 minut w jedną stronę. Więc akurat - ciepła kawa z rana w autobusie, przy książce, bo wsiadam na początkowym przystanku, to zawsze mam miejsce siedzące. Więc sobie siedzę i w spokoju piję poranną kawę, czytając przy tym przy okazji. Nie marnuję więc czasu, nawet podczas dojazdu do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1274

PostWysłany: Sro 24 Maj 2023, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie znalazłam niesamowitą stronę z kubkami dla nauczycieli - https://zamowprezent.pl/kubki-z-nadrukiem/kubki-dla-nauczycielki. Kubki te można personalizować, co sprawia, że są nie tylko praktyczne, ale i osobiste. Myślę, że taki prezent zrobi wrażenie na każdej nauczycielce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samir.feeney
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 25 Maj 2023, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest jakiś kubek termiczny, który utrzyma ciepło do 7 godzin?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klesaste
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2023
Posty: 2

PostWysłany: Pon 12 Cze 2023, 3:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samir.feeney napisał:

Czy jest jakiś kubek termiczny, który utrzyma ciepło do 7 godzin?

Myślę, że utrzymywanie ciepła do 4 godzin to maksimum. Zimno może trwać do 24 godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
fking
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Czw 15 Cze 2023, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubki termiczne to świetna sprawa jeśli chcemy zabrać nasz ulubiony napój do szkoły, pracy lub w podróż. Długo nie miałam takiego przedmiotu w domu aż w końcu ostatnio zdecydowałam się go kupić. Koleżanka poleciła mi produkt firmy Loveramics który można znaleźć na tej stronie: https://sklepkawa.pl/pl/producer/Loveramics/135
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group