Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Porady zdrowotne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Wto 6 Cze 2023, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, z tego co pamiętam, to świetni specjaliści ponoć znajdują się w stolicy, w Centrum Medycznym Gamma. Znajdziecie ich w Warszawie w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 8 oraz ul. Broniewskiego 3, notabene - posiadają nawet własny szpital. Moja znajoma chwaliła ichniejszą rehabilitację. Może i wy będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pią 9 Cze 2023, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena budowy komory normobarycznej zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar komory, materiały konstrukcyjne, technologie zastosowane i lokalizacja instalacji. W przypadku małych komór normobarycznych, cena budowy może być stosunkowo niższa, podczas gdy większe i bardziej zaawansowane technologicznie komory będą kosztować więcej. Ważne jest również uwzględnienie dodatkowych kosztów, takich jak montaż, instalacja systemów monitorowania i sterowania, certyfikacja oraz ewentualne koszty dostawy i instalacji. Ostateczna cena budowy komory normobarycznej zostanie ustalona po dokładnej analizie wymagań klienta i projektu.

Ostatnio zmieniony przez KasjuszMag dnia Pon 3 Lip 2023, 12:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 16 Cze 2023, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pojawia się ból, to przeważnie rozwiązaniem jest badanie USG, żeby wykryć, co się dzieje. Ale wiadomo - zależy od rodzaju dolegliwości. Zobaczcie to - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Kiedy była potrzeba, załatwiałam wizytę w kilka dni. Nie musiałam mieć skierowania. Przypomnieli, jak mam się przygotować, o czym pamiętać. Dali możliwość konsultacji i wiedziałam, co dalej robić. Czy nie tak właśnie to powinno wyglądać? No raczej tak...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 27 Cze 2023, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że niezwykle wartościową radą jeśli chodzi o nasze zdrowie jest zapoznanie się z medycyna indyjską i rozpoczęcie praktykowania ajurwedy. Sama skorzystałam z takiej opcji otrzymując wszelkie niezbędne kursy i szkolenia od https://www.strefaobfitosci.pl/ Pani Kasia przekazuje wiedzę z ogromnym zaangażowaniem i pasją a ta wdrożona w codziennym życiu pozwala osiągnąć równowagę ciała i ducha co przynosi wiele pozytywnych korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 7 Lip 2023, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom chorym - między innymi na covid, a także seniorom poleca się nutridrinki, które są pełnowartościowym pokarmem w płynie. Poczytajcie więcej o produktach takich jak Fresubin czy Nutrica, które można zakupić w aptekach DOZ w super cenach. To świetna opcja dla osób, które mają problemy z apetytem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Sob 15 Lip 2023, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie placówki, która koncentruje się na badaniach klinicznych wysokiej jakości, to ta klinika https://clinicalbs.com/ jest warta sprawdzenia. Jeśli ktoś z Was chciałby chociaż w minimalnym stopniu pomóc, to warto sprawdzić ich stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 17 Lip 2023, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się nad znalezieniem odpowiedniej kliniki onkologicznej, to na pewno znajdziecie odpowiednią ofertę pod tym adresem internetowym onkolmed.pl . Mają naprawdę wielu świetnych specjalistów i bogate doświadczenie w swoim przedziale czasowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 19 Lip 2023, 5:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szpitalem w którym otrzymacie opiekę na najwyższym poziomie jest https://szpitalzywiec.pl/ Kadra tam zatrudniona indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta i otacza go należytą opieka zarówno w ramach umowy z NFZ jak i prywatnie. Posiadają specjalistyczny sprzęt i niezbędne wykształcenie aby skutecznie pomagać pacjentom w powrocie do zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sob 2 Gru 2023, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja myślę, że można się wymieniać różnego rodzaju poradami zdrowotnymi, bo u każdego sprawdza się coś innego i tak naprawdę każdy stosuje inne metody. Na jedne osoby działają leki, a na inne zdecydowanie bardziej domowe sposoby. Jeśli zmagacie się z przeziębieniem, któremu towarzyszy ból gardła, to zerknijcie na taką propozycję, jak tabletki Cevitt Gardło - https://cevitt.pl/ . Podczas ssania tabletek, po połączeniu ze śliną, tworzy się hydrożel, który pokrywa podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i gardła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 14 Gru 2023, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o porady dotyczące zdrowia to trzeba dbać o swój wzrok i tu przyda się witryna https://www.acuvue.pl/noszenie-pielegnacja-soczewek/zakladanie-i-zdejmowanie-soczewek Nie tylko ma masę przydatnych artykułów ale także pozwala łatwo dobrać soczewki i niezbędne akcesoria. Na pewno okażą się pomocni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Strona 26 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group