Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plecy bolą - co robić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2022, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zacząć wdrażać lekkie ćwiczenia. Ja zaczęłam ćwiczyć jogę z https://kobietypro.pl/. Bardzo podoba mi się tamtejsza atmosfera i wzajemne motywowanie do aktywności fizycznej.

Ostatnio zmieniony przez Jadzianna dnia Sob 24 Wrz 2022, 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli od dłuższego czasu odczuwacie uciążliwy ból pleców, to najlepiej byłoby, gdyby sprawdził to jakiś specjalista. Wiem, że w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie pracują naprawdę wybitni ortopedzi, którzy bez wątpienia byliby w stanie wam pomóc i zaproponować odpowiednie leczenie. Dajcie znać, co uważacie o ich ofercie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie chyba czeka reumatolog ostrów wlkp - https://pasmed.pl/reumatologia/ Od jakiegos czasu mam straszne problemy ze stawami. U nas w rodzinie występują problemy z reumatyzmem oraz ZZSK. Dlatego chcę sprawdzić co się dzieje w moim organizmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam jakiś czas temu ogólnie problem z bólami kostno-stawowymi, może dlatego, że zaczęłam więcej ćwiczyć. Dlatego stosuję Flexistav Xtra, wypijam każdego ranka, sprawdza się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapisać się na wizytę do neurochirurga, on na pewno będzie w stanie Ci pomóc. Jednym z lepszych według mnie jest Maciej Mielczarek, to on pomógł mi dojść do diagnozy i dzięki niemu już moje bóle kręgosłupa nie wracają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anetcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, że nie warto czekać z problemami. Ja swoje kolano przespałam i teraz ledwo chodzę. Za niedługo zaczynam jednak rehabilitację u mgr Karol Filip, Fizjoterapia i mam nadzieję, że to coś pomoże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pią 9 Cze 2023, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasfasfa ijwshcas duahsduha sauhduhahu dash dhuasd huashu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 16 Cze 2023, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... jeśli boli, to się nie czeka, tylko jak najszybciej szuka rozwiązania problemu. Nie ma lepszej metody, serio. Zerknijcie na to - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Zwlekanie z takimi tematami mija się z celem. U nich robicie sobie badanie bez skierowania. Idziecie na godzinę, dostaniecie zalecenia i właśnie tak to powinno wyglądać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 7 Lip 2023, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szpitalem w którym otrzymacie opiekę na najwyższym poziomie jest https://szpitalzywiec.pl/ Kadra tam zatrudniona indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta i otacza go należytą opieka zarówno w ramach umowy z NFZ jak i prywatnie. Posiadają specjalistyczny sprzęt i niezbędne wykształcenie aby skutecznie pomagać pacjentom w powrocie do zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pon 10 Lip 2023, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group