Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wirelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2023
Posty: 8

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobre kosmetyki to na pewno Olejek Busajna. Znakomity jest. Dłużej opalenizna się utrzymuje a przy tym ujedrnia i nawilza skóre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 304

PostWysłany: Sro 7 Cze 2023, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że najlepsze kosmetyki to te naturalne. Nie wprowadzamy wtedy chemii ani do organizmu ani do środowiska. Wyjątkowo ciekawie dla mnie zapowiadają się kosmetyki Herbapol Polana, bo mimo dobrego składu, są też w przyzwoitych cenach. Próbowaliście ich kiedyś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pią 9 Cze 2023, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej hurtowni fryzjerskiej znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego salonu fryzjerskiego. Oferujemy szeroki wybór profesjonalnego sprzętu, od suszarek do włosów i prostownic, po lokówki i farby do włosów. Nasza hurtownia zapewnia wysoką jakość produktów renomowanych marek, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszej bogatej ofercie szamponów i kosmetyków fryzjerskich, masz pewność, że zadbamy o pełne zadowolenie Twoich klientów. Odwiedź naszą hurtownię fryzjerską już dziś i odkryj świat profesjonalnego sprzętu i produktów do włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 15 Cze 2023, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie przykładowo teraz zainteresował sklep https://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-tatuazu - ponieważ widzę, że tam można kupić różnorodne produkty, nawet i do pielęgnowania tatuażu. Właśnie bratu coś takiego chciałabym kupić w prezencie na imieniny, ale najpierw chcę poznać wasze opinie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 27 Cze 2023, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam testować nowości a już największą fanką jestem kolorówki. Mam w swojej toaletce przy której się maluję bardzo dużo różnych kosmetyków, na pewno najwięcej jest z kategorii pomadki do ust, bo bardzo lubię je podkreślać. Teraz wraca moda na błyszczące usta więc oczywiście takich pomadek nie może u mnie zabraknąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio w ręce wpadł taki tonik z niacynamidem https://schrammek.com.pl/product/clearing-face-tonic-matujacy-tonik-do-twarzy-z-niacynamidem-2/ uśmiech super sprawa, używam go około miesiąca i cera zdecydowanie lepiej wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raffowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 8

PostWysłany: Czw 20 Lip 2023, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seria Vitamin C 3x Action z Eveline. Tam są świetne kosmetyki z 3 formami witaminy C w składzie. Jeśli skóra potrzebuje regeneracji, odżywienia, nawilżenia, rozświetlenia - to będzie najlepszy wybór uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Halciaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 21

PostWysłany: Wto 25 Lip 2023, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam naturalny Olejek Busajna ze Sri Lanki. Mega i do ciała i do twarzy. Nawilża, ujędrnia i pomaga zachowac na dłużej ładna opalenizne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka3212
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 14

PostWysłany: Czw 10 Sie 2023, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam dobrego żelu do włosów i taki znalazłam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 13 Sie 2023, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie jakieś doświadczenie z firmą 4 Szpaki? Bo ja właśnie zastanawiam się nad tym - czy tam nie kupić chociażby mydła w płynie, bo ponoć są całkowicie naturalne. Co możecie mi doradzić? Co napiszecie mi na ich temat? Czy faktycznie ich produkty są takie dobre?pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 35 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group