Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 296

PostWysłany: Sro 7 Cze 2023, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku nieruchomości, warto wybierać te, które mają zarządców, bo dzięki temu w budynku mieszka się wygodniej, a przy okazji będzie utrzymywane w dobrym stanie technicznym i w czystości. Per Modum wszystkim się zajmie, więc warto w tym celu się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałeś może kiedyś o wynajmie mieszkania? Ja znalazłem ostatnio tę ofertę https://wroclaw.mdr.pl/ . Z tego, co wyczytałem na stronie, to osiedle jest objęte dopłatami do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start”. Wysokość dopłaty zależy od Twojej indywidualnej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś jest zainteresowany inwestycją w nieruchomości, to mogę polecić coś wartego uwagi. Długo szukałam czegoś odpowiedniego, aż w końcu trafiłam na https://cyprinvest.com i od tego momentu inwestuję w nieruchomości na Cyprze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 3 Lip 2023, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cie zakup nieruchomości na Cyprze północnym to koniecznie zajrzyj do https://www.cyprus2u.pl/ Przeprowadzą Cię przez proces zakupowy, od wyboru nieruchomości i wycieczki inspekcyjnej, aż po dopełnienie formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 5 Lip 2023, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też postawić na gotowy dom. W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się domy drewniane, więc warto się nimi zainteresować.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Happy.M
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 43

PostWysłany: Pią 14 Lip 2023, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Jeśli chodzi o mnie, uważam, że inwestowanie w nieruchomości jest najlepszym wyborem. Jest to jedna z najbardziej stabilnych i dochodowych form inwestycji. Ostatnio zdecydowałem się na zakup kilku mieszkań pod wynajem i jestem przekonany, że to doskonały sposób na budowanie pasywnego dochodu. Jednocześnie, poszukuję renomowanej firmy zarządzanie najmem poznań, która zapewni profesjonalne zarządzanie moimi nieruchomościami. Cenię sobie wsparcie w selekcji odpowiednich najemców, skuteczne zarządzanie i monitorowanie płatności. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości lub posiada polecenia dotyczące sprawdzonej firmy zarządzającej najmem, chętnie udzielę informacji i podzielę się moimi spostrzeżeniami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 20 Lip 2023, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz zainwestować w apartamenty inwestycyjne to w Katowicach powstaje bardzo fajna inwestycja, mowa o osiedlu Atal Sky +, gdzie poza mieszkaniami i lokalami usługowymi mają też być właśnie takie apartamenty, warto się tam będzie rozejrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 1 Sie 2023, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Was na przykład sprzedaż, to wydaje mi się, że wycena domów poznań może po prostu wam się przydać. Będzie wam łatwiej, bo poznacie realną wartość, wartość rynkową, ale i promocję, która może po prostu dać nam maksymalne korzyści. Jestem ciekawa, jakie macie o tym zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 2 Sie 2023, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cie zakup nieruchomości na Cyprze północnym to koniecznie zajrzyj do https://www.cyprus2u.pl/ Przeprowadzą Cię przez proces zakupowy, od wyboru nieruchomości i wycieczki inspekcyjnej, aż po dopełnienie formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krysianowik
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 9 Sie 2023, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie się może na licytacjach komorniczych nieruchomości? Bardzo ciekawi mnie ten temat i oferty, które znalazłam na https://nieruchomosci.kruk.eu/.
_________________
licytacje komornicze Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group