Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 25 Maj 2023, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam, to świetny kierunek, z którego będziecie zadowoleni. Zobaczcie - https://energylandia.pl/wycieczki-szkolne/ Jak to widzicie, na co warto zwrócić uwagę? Wycieczka jest sensownym pomysłem, co nie?
To dobry kierunek?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zimkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 74

PostWysłany: Sro 7 Cze 2023, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam czytać i to jest moje ulubione hobby, które dostarcza mi nie tylko rozrywki, ale także nowych spojrzeń na świat. W ostatnim czasie sięgnęłam po książkę "W stronę światła. Współuzależnienie" autorstwa Marina Czarskiego https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/w-strone-swiatla-wspoluzaleznienie/ i byłam zachwycona głębią i emocjami, jakie przekazuje. To lektura, która zmusza do refleksji i może zmienić nasze spojrzenie na życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Sro 7 Cze 2023, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie mogę wam wszystkim polecić sprawdzić stronę turystycznyprzewodnik.pl , na której znajdziecie najróżniejsze artykuły w tematyce turystyki, podrózowania, wakacji i wypoczynku. Jakie są Wasze plany na tegoroczne wakacje? Gdzie planujecie swój wyjazd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Wto 27 Cze 2023, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pferd-VSM to ceniony producent wysokiej klasy papieru ściernego, który od lat zdobywa uznanie w branży. Marka ta specjalizuje się w dostarczaniu niezawodnych narzędzi ściernych o doskonałej jakości. Papier ścierny pferd-vsm to nie tylko materiał wysokiej wytrzymałości, ale także skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń i precyzyjnym szlifowaniu różnorodnych powierzchni. Dzięki innowacyjnym technologiom i starannemu doborowi materiałów, pferd-vsm zyskało zaufanie profesjonalistów na całym świecie. Jeśli szukasz papieru ściernego o doskonałych parametrach i niezawodności, pferd-vsm to marka, na którą możesz postawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 3:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby są zakupy internetowe, w głównej mierze skupiam się na odzieży, albo bieliźnie. W ubiegłym miesiącu na https://byann.pl/bielizna-nocna spodobała mi się bielizna nocna damska i zdecydowałam się na zamówienie dwóch kompletów. Wybierając bieliznę sugeruję się głównie ceną, ale także wygodą noszenia, stąd decyzja o zakupie koszuli nocnej Astralya. Jest mega wygodna i miła w dotyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3518

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalistyczny wysokiej klasy sprzęt do uprawiania turystyki górskiej, trekkingowej, rowerowej a także do użytku codziennego znajdziecie w https://www.mountainexplorers.pl/. Ich oferta jest bardzo rozbudowana co pozwala na znalezienie idealnej opcji dla siebie. W razie wątpliwości pracująca tam fachowa kadra pomoże Wam i odpowie na wszelkie pytania. Asortyment jaki oferują posiada wysoką jakość i bardzo konkurencyjną cenę. Polecam szczerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ccollins
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Lip 2023, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokeo cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bo ma do zaoferowania znacznie więcej! Lubisz wiedzieć kto, z kim i dlaczego? W specjalnej zakładce na stronie codziennie pojawiają się najgorętsze plotki i wiadomości z życia gwiazd show-biznesu, które z pewnością zaspokoją Twoją ciekawość.
_________________
Spokeo.pl - najlepszy portal rozrywkowy w sieci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 28 Lip 2023, 12:20    Temat postu: szkolenie Odpowiedz z cytatem

A może warto też jednak wybrać szkolenia z autoprezentacji ? Szczerze mowiąc mnie bardzo spodobała się oferta tej firmy, dodatkowo tutaj można faktycznie bardzo wiele się nauczyć co jest również ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pią 28 Lip 2023, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jedynie co wspieram i kibicuję mojemu dziecku. Bierze ono w różnych konkursach czy to w kraju czy zagranicą. Teraz we wrześniu będzie zawodnikiem w EuroSkills Gdańsk 2023 i już się nie mogę doczekać. Praktycznie cała rodzina już się zarejestrowała na https://euroskills2023.org/pl/zarejestruj-sie/ i zachęcam do tego innych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 28 Lip 2023, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport to pasja wielu osób, a niestety, o ile wiem, zdarzają się kontuzje tak jak choćby u mnie złamany nadgarstek, na szczęście bez przemieszczenia. Gdybym miała ubezpieczenie, choćby takie, jak to https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-sportowe.htm miałabym zwrot kosztów konsultacji i zabiegów rehabilitacyjnych, a tak niestety nic mi się nie należało, ponieważ nie byłam zapobiegliwa. A jak jest u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Następny
Strona 65 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group