Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Masaż
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominika2000
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 148

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 19:25    Temat postu: Masaż Odpowiedz z cytatem

Hej, szukam miejsca na masaż niepołomice. Wiecie, czy w http://angeliumspa.pl/ wykonują masaże? Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mleczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Sob 18 Cze 2022, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę się wybrać na masaż / toruń. Już dawno nie byłam na masażu a moje plecy daja o sobie znać. Najgorzej jest u mnie z odcinkiem lędźwiowym i barkiem. Boli niemiłosiernie szczególnie gdy za długo siedzę w pracy. Staram sie ćwiczyc, spacerować, ale nie zawsze to pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 7 Gru 2022, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie zawsze masaże są skuteczną opcją na pozbycie się bólu. Jeśli masz silne bóle, to zapisz się do neurochirurga, jednym z lepszych jest Pan Maciej Mielczarek przyjmuje w Gdańsku, Pile i Poznaniu, warto zapamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapeutyczne działanie masażu to efekt odpowiedniego ucisku na tkanki. Masażysta, wykonując konkretne ruchy, wywołuje określone odczyny fizjologiczne, które oddziałują na cały układ ruchu, zakończenia włókien nerwowych, a także układ krwionośny i limfatyczny. Wydaje mi się, że wykonany przez profesjonalistę, np. w gabinecie https://rehab-sopot.pl/masaz-leczniczy/ może znacznie zmniejszyć napięcie mięśniowe, a przez to również odczuwanie bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Sro 25 Sty 2023, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli borykacie się z problemami kręgosłupa i uciążliwym bólem przez wielogodzinną siedzącą pracę, czy też brak aktywności fizycznej to może warto w takim razie zastanowić się nad sprawieniem sobie masażu leczniczego, który na pewno przyniesie dużą ulgę i do tego pozytywnie wpływa na układ krążenia oraz układ nerwowy. Jeśli mieszkasz w Rzeszowie, bądź okolicach to możesz skorzystać z usług Sfluder https://sfluder.pl/ Pan Sebastian naprawdę potrafi zdziałać cuda i też dojeżdża do klientów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzę raz na jakiś czas na masaż do https://perfectlook.clinic nie wyobrażam sobie już życia bez tego, naprawdę mnie to mocno relaksuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Sro 24 Maj 2023, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Dziś chciałbym podzielić się z Wami informacją o pinopresurze. To innowacyjna metoda masażu, która działa na punkty akupresurowe na naszym ciele, mając na celu poprawę naszego samopoczucia i zdrowia. Jeśli jesteście zainteresowani, polecam odwiedzić Salubre, gdzie można skorzystać z tej terapii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
homenick.dejah
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2023
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 6 Cze 2023, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Czy możecie polecić mi jakieś sprawdzone miejsce, w którym wykonują masaże? Bardzo chciałabym kupić voucher przyjaciółce na urodziny, więc docenię waszą pomoc! Wiem, że taki podarunek na pewno by jej się spodobał.
_________________
voucher na masaż gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FilBal87
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw 22 Cze 2023, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam gabinetu, który wykona masaż w Gdyni, nie musi to być gabinet kosmetyczny, może być fizjoterapeutyczny. Macie namiary na kogoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 6 Lip 2023, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego kto jest z Wrocławia lub okolic i szuka sprawdzonego salonu masażu, polecam zajrzeć na stronę https://salonmandala.pl/. Można tam znaleźć kontakt do salonu, który spełni wszelkie wasze oczekiwania i pozwoli się zrelaksować jak nigdy dotąd.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group