Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urlop w Zakopanem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ernestratiw
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 2

PostWysłany: Nie 21 Maj 2023, 10:09    Temat postu: Urlop w Zakopanem Odpowiedz z cytatem

Hej,planuję urlop w górach.Zastanawiałam sie nad Karpaczem i Zakopanem i finalnie wybrałam Zakopane.Tylko,że teraz muszę znależć nocleg.Przeglądałam oferty róznych hoteli np. https://hotelcrocus.pl/ nie wiem który wybrac.Może macie jakieś sprawdzone hotele w Zakopanem?

Ostatnio zmieniony przez Ernestratiw dnia Czw 25 Maj 2023, 14:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashlee67
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2023
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 21 Maj 2023, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Zakopane to idealne miejsce na urlop.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 3 Cze 2023, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny wybór! Pobyt w Zakopanem to idealny pomysł na spędzenie urlopu o każdej porze roku, sama przeczytaj: https://www.zakopaneapartamenty24.eu/blog/kiedy-jechac-do-zakopanego-z-uwagi-na-sezon-i-pogode . Na pewno nie będziesz się w Tatrach nudzić ani zimą ani latem. Co do noclegów- szczerze polecam zakopiańskie apartamenty. W przestronnym, komfortowo wyposażonym hotelu będziesz czuła się naprawdę swobodnie, a standardy, wyposażenie i czystość lokali na pewno pozytywnie Cię zaskoczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3608

PostWysłany: Pon 5 Cze 2023, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu kto wybiera się w góry i potrzebuje specjalistyczny sprzęt do do uprawiania turystyki górskiej, trekkingowej, rowerowej polecam sklep https://www.mountainexplorers.pl/ Podczas mojej wizyty w tym miejscy byłam zachwycona obsługa która pomogła mi wybrać odpowiedni sprzęt. Posiadają dużą wiedzę co pozwala na dokonanie najlepszej decyzji zakupowej. Asortyment jaki posiadają to znane marki jak Black Diamond, Patagonia, Deuter, Ortovox, Schöffel, Halti, Karpos, Scarpa, Arcade, Hydo Flask, Slowtide, La Sportiva, Rudy Project, Camelbak, Sea to Summit, Maloja oraz wiele innych. Koniecznie zajrzyj do tego sklepu a z pewnością otrzymasz dokładnie to czego potrzebujesz w rewelacyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lihana
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Cze 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Cze 2023, 3:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenkaa napisał:

Każdemu kto wybiera się w góry i potrzebuje specjalistyczny sprzęt do do uprawiania turystyki górskiej, trekkingowej, rowerowej polecam sklep https://www.mountainexplorers.pl/ Podczas mojej wizyty w tym miejscy byłam zachwycona obsługa która pomogła mi wybrać odpowiedni sprzęt. Posiadają dużą wiedzę co pozwala na dokonanie najlepszej decyzji zakupowej. Asortyment jaki posiadają to znane marki jak Black Diamond, Patagonia, Deuter, Ortovox, Schöffel, Halti, Karpos, Scarpa, Arcade, Hydo Flask, Slowtide, La Sportiva, Rudy Project, Camelbak, Sea to Summit, Maloja oraz wiele innych. Koniecznie zajrzyj do tego sklepu a z pewnością otrzymasz dokładnie to czego potrzebujesz w rewelacyjnej cenie.

Mam referencję, ale uważam, że cena jest nadal stosunkowo wysoka w porównaniu z nowym rynkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fking
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Czw 15 Cze 2023, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto tam jechać latem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barton.edyth
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Zakopane

PostWysłany: Wto 25 Lip 2023, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie Tatry to świetny kierunek podróży, nawet latem. Sama za niedługo będę obchodzić wraz z moim mężem pierwszą rocznicę naszego ślubu, przez co planujemy wyjazd do Zakopanego. Chcielibyśmy ten czas wykorzystać jak najaktywniej, przez co rozpoczęliśmy poszukiwania, jakie atrakcje w Zakopanem są obecnie na topie. Udało nam się odnaleźć taką ofertę - https://ototatry.pl/atrakcje-zakopane. Bardzo zaciekawiła mnie propozycja wieczoru w termach. Chwila relaksu na pewno nam nie zaszkodzi. Poza tym na pewno odwiedzimy również Kasprowy Wierch. A wy jakie atrakcje w Zakopanem polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Wto 14 Lis 2023, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uwielbiam Zakopane i jego okolice i bywałam tam wielokrotnie. To miasto obfituje w atrakcje turystyczne, zaspokajając oczekiwania zarówno osoby lubiące aktywny wypoczynek, jak i miłośników zabytków czy dobrego jedzenia. Warto też wspomnieć o szerokim wyborze miejsc noclegowych, obok hoteli i pensjonatów, można także znaleźć domki i apartamenty na wynajem. Przykładową ofertę można zobaczyć tutaj https://www.odkryj-zakopane.com/oferta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 30 Lis 2023, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w najbliższe ferie zimowe, to planuję wybrać się w góry. Także w sumie powoli do tego aspektu się przygotowuję. Zastanawiam się nad tym czy nie postawić na kolce na buty od firym Activ Space, co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group