Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotelik
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Nie 13 Mar 2022, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli przede wszystkim zabieracie się za poszukiwania wysokiej jakości w zakresie wyboru odpowiednich fotelików samochodowych to przede wszystkim muszą być wygodne i bezpieczne dla malucha. Dodatkowe zabezpieczenia w razie ewentualnych wypadków i jednocześnie wentylacji, aby się przy długich podróżach nie pocił. Odnośnie samego zakupu to zajrzycie na https://www.recaro-kids.pl/foteliki/foteliki-dzieciece-tylem-przodem.html gdzie takich opcji nie brakuje. Pomocna obsługa, dobre ceny i jednak najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też niedawno poszukiwałam fotelika dla swojego maluszka i uważam, że na stronie: https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-dzieciece/foteliki-samochodowe-0-13.html możesz znaleźć fajne i porządnie wykonane modele fotelików dla maluszków. Mają ogromny wybór, bardzo ciekawy designe oraz bezpieczeństwo fotelików potwierdzone atestami. Mogę śmiało polecić każdemu zakup tych fotelików.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 16 Maj 2023, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja wam powiem, że nieźle prezentuje się fotelik samochodowy MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-maxspace-comfort-system?color=GreyMax.01 - możecie sobie sprawdzić. W końcu warto mieć wgląd na różne opcje i dokonać sobie porównanie. To co mogę napisać ( co zauważyłam) - to to, że ten fotelik zabezpiecza kręgosłup dziecka przed krzywizną itd. Zapewnia doskonałą podporę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 5 Cze 2023, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o pasach Smart Kid Belt ? to też bardzo fajna alternatywa dla tradycyjnych fotelików uśmiech oczywiście konkurencja robi wszystko by wyeliminować ten produkt z rynku o czym można poczytać np w tym artykule https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/jak-urzednicy-komisji-europejskiej-pomagali-duzym-firmom-wyeliminowac-polskie-urzadzenie-do-przewozu-dzieci/. ale widać, ze wielu rodziców z niego korzysta i myślę, ze się obroni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sob 1 Lip 2023, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotwliki są spoko, ale jak juz dziecko wyrosnie, to bardzo fajnie sie spisuje ten adapter do pasów smart kid belt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group