Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rocco karma dla psa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 31 Maj 2023, 12:31    Temat postu: rocco karma dla psa Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Czy są tu posiadacze i miłośnicy psów? Pytam, bo kilka dni temu wzięliśmy psiaka ze schroniska i zastanawiam się, jaką karmę dla niego kupować. Czytałam, że rocco karma dla psa smakuje psom i zawiera wartościowe składniki wpływające na zdrowie i kondycje psa. Czy ktoś z Was kupuje tą karmę dla czworonoga i może napisać swoją opinię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flawia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 25
Skąd: Zyrardów

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam psiaki i często kupuje im karmę tej firmy. Radziłam się weterynarza w tej sprawie i wiem,że ich karma jest idealna, nie tylko smakuje zwierzakom, ale też jest zdrowa i nie zawiera glutenu, zboża, nie zawiera środków konserwujących, barwników i aromatów sztucznych. Psy są po tych karmach najedzone, ale też mają sporo energii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barakuda
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 16
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie,że uratowałaś życie pieskowi ze schroniska, dałaś mu dom i wybór karmy też nie może być przypadkowy. Ja mojemu pupilowi daje regularnie mokrą karmę tej firmy,bardzo mu ona smakuje.
Juniorowi warto podawać karmę, która zawiera co najmniej 50 % mięsa i wnętrzności, karma z wołowiną nie zawiera zbóż, jest bez środków chemicznych: aromatów, barwników, substancji wabiących, idealna dla młodego, energicznego psiaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hkunze
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przysmaki do szkolenia psa pełnią funkcję motywatora i nagrody, podczas gdy podstawę codziennej psiej diety powinna pełnić wysokiej jakości, naturalna i zdrowa karma sucha lub mokra. Nie oznacza to jednak, że na treserki dla psa powinieneś patrzeć wyłącznie w kategorii przekąski, którą chcesz „zdobyć” zwierzaka i skłonić go do konkretnego zachowania, ignorując przy tym kwestie zdrowotne. Od dłuższego czasu przez sieć zamawiać te treserki dla psa - https://nobledog.pl/produkt/treserki-dla-psa-z-indyka-80-g-noblesnacks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pon 28 Sie 2023, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakies swoje sprawdzone sklepy z akcesoriami dla psów? ja jakis czas temu odkrylam ten bardzo fajna jakosc produktów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Nie 3 Wrz 2023, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o karme dla psów na przyklad, to bardzo fajny wybór smaków ma Josera, maja i suche i mokre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2023
Posty: 70

PostWysłany: Czw 14 Wrz 2023, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo polecam stąd karmy - https://omegakarmy.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Sro 10 Kwi 2024, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia karma dla starszych psów jest kluczowa dla ich zdrowia i kondycji. Dlatego jeśli chcecie podejść do tego odpowiednio warto odwiedzić OmegaKarmy https://omegakarmy.pl/dla-psa/ gdzie są specjalistyczne produkty, w tym karmy dostosowane do potrzeb szczeniaków, jak i seniorów. No i też są opcje specjalistyczne dla psiaków z problemami zdrowotnymi do wyboru po konsultacji z weterynarzem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group