Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty sportowe bez pięt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 31 Maj 2023, 21:25    Temat postu: Buty sportowe bez pięt Odpowiedz z cytatem

Cześć!
zaczęłam ćwiczyć i szukam jakiś wygodnych butów. Widziałam fajne buty sportowe bez pięty na fasionpolska.pl. Zastanawiam się, czy takie nuty sprawdzają się do codziennych ćwiczeń? No i czy są wygodne? Mi się wydaje, że na lato buty bez piety to dobra opcja, bo jednak stopa podczas ćwiczeń się poci, a taki but niezabudowany zapewnia lepszą wentylację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flawia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 25
Skąd: Zyrardów

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie są to buty do ćwiczeń, to nie buty sportowe, a raczej wyjściowe, do pracy, na spotkanie czy randkę. Są nawet wygodne, sama mam kilka letnich par na ten sezon, ale nigdy bym, w nich nie poszła na siłownię pod chmurką czy trenować biegi. Można zniszczyć sobie nie tylko buty, ale też zdrowie, trenując w nieodpowiednim obuwiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barakuda
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 16
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę, podczas treningu bardzo ważna jest precyzja ruchów i kontrola ciała. Właśnie dlatego najlepiej sprawdzą się tu sztywniejsze buty na stabilnej podeszwie bez przesadnej amortyzacji. Dzięki nim zapewnisz sobie lepsze czucie podłoża, a także utrzymasz stopę w jednym miejscu. To nie tylko wygoda, ale też twoje bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group