Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka karma sucha, czy morka dla kota?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 390

PostWysłany: Nie 27 Mar 2022, 12:09    Temat postu: Jaka karma sucha, czy morka dla kota? Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim!
Mam do Was takie pytanie na temat wyboru odpowiedniej i dobrej suchej i mokrej karmy dla kota. Dlatego przychodzę do Was z takim dodatkowym pytaniem, czy możecie mi doradzić jaką opcję warto według Was wybrać i jednocześnie gdzie jej szukać w rozsądnej cenie. Zależy mi przede wszystkim na tym aby zawierała wszystkie ważne składniki, dobre mięso i witaminy oraz minerały żeby mój kot też zdrowo rósł. Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie przede wszystkim jeśli jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości w zakresie karmy dla swojego kota to tutaj zdecydowanie mogę polecić też sprawdzenie sobie bardzo fajnego i dobrze przygotowanego rankingu który podpowie Wam bardziej także na opiniach innych klientów jaka najlepsza karma dla kota i też dużo zalezy właśnie czy wolicie wersje suche, czy również mokre. Jak już do jakiejś konkretnej się przekonasz to koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 29 Lip 2022, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super karmy ma Josera, bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Mokre karmy z Łososiem od nich bardzo chętnie jadają nasze kotki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3452

PostWysłany: Pią 12 Sie 2022, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki to znajdziecie je wchodząc na stronę https://www.animalisland.eu/. Firma dokłada wszelkich starań aby dostarczyć wam karmę bogatą w najważniejsze składniki odżywcze. Wszystkie ich działania skupiają się nie tylko na trosce o dobro zwierząt ale także o środowisko, dlatego akcesoria które oferują wykonane są ze szkła z recyklingu. Szczerze polecam ten sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu dieta BARF? Podobno to najlepsze żywienie dla psa. Wiele osób chwiali sobie tą dietę dla psów, nawet dla kotów. Można znaleźć w internecie już zmielone mięso np. wołowe, indycze i wiele innych rodzajów. Sklep https://www.lubiezwierzaki.pl/ właśnie oferuje takie mrożonki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Wto 4 Kwi 2023, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podaję surowe mięso oraz ryby gdy jestem w domu. Natomiast gdy mnie dłużej nie ma sypię suchą karmę Empire https://empirepetfood.com/. Ta karma ma dobry skład a do tego cieszy się moim zaufaniem, bo kot zjada ją ze smakiem, a on byle czego do pyszczka nie weźmie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 420

PostWysłany: Sro 5 Kwi 2023, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim sklepie kupujecie karmę dla swoich zwierząt?

Reklama : Introwertyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
positiwka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2023
Posty: 9

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karma sucha jest praktyczna, łatwa do podawania i ma dłuższy okres przydatności. Natomiast karma mokra jest bardziej wilgotna i bogatsza w wodę, co może pomóc w nawodnieniu kota. Ważne jest, aby wybrać karmę wysokiej jakości, która spełnia potrzeby żywieniowe kota i jest zgodna z jego wiekiem, wagą i stanem zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Halciaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 21

PostWysłany: Wto 25 Lip 2023, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My podajemy głównie mokra Josera Filet ale od czasu do czasu i sucha Josera Catelux
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2023
Posty: 70

PostWysłany: Czw 14 Wrz 2023, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj są bardzo fajne kocie karmy - https://omegakarmy.pl/ myślę że najlepiej mieszkać suche z mokrą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group