Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kulinarny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alvena.zieme
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2023, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę nad założeniem własnego biznesu, ale zastanawiam się skąd wziąć godnych zaufania i rzetelnych pracowników. Czy możecie polecić mi jakiś portal, gdzie mogłabym wystawić ogłoszenie o pracę?
_________________
Jak znaleźć dobrego pracownika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o wyposażenie gastronomiczne, to ja bym tutaj się wielce nie zastanawiała i tutaj https://www.gastromania.cz/barove-odmerky.html kupiła wszystko to co potrzebne. U nich niczego w ofercie nie brakuje i mają artykuły/ sprzęty doskonałej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
positiwka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2023
Posty: 9

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można rozważyć otwarcie własnej kawiarni z unikalnym menu i przytulną atmosferą. Innym pomysłem jest prowadzenie food trucka, oferującego pyszne dania na kółkach. Można także zająć się cateringiem, dostarczając smaczne posiłki na różne wydarzenia. Innymi opcjami są otwarcie piekarni, lodziarni czy produkcja zdrowych przekąsek. Ważne jest znalezienie niszy rynkowej i wyróżnienie się jakość i oryginalnością oferowanych dań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group