Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak poznałeś drugą połówkę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
j0anna1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 30

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ognisku za dzieciaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kejatana
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to przerobiłam chyba wszystkie aplikacje randkowe i strony online. I w końcu też zdecydowałam się na skorzystanie z usług biura matrymonialnego. To już miała być moja ostatnia deska ratunku i stwierdziłam, że jeśli z nimi nikogo nie znajdę to już sobie odpuszczam. I słuchajcie... zapisałam się do biura Infinity Love i... po 3 miesiącach BACH! Poznałam swojego aktualnego męża uśmiech Znaleźli mi idealnego partnera, zabawnego, wspierającego i po prostu kochanego. Gdyby nie biuro to w życiu byśmy się nie poznali. Także warto próbować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
runolfsson.alden
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Czw 20 Paź 2022, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie udało się poznać obecnego męża przez aplikacje randkową uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Czw 20 Paź 2022, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojego chłopaka poznałam podczas podróży, dlatego tak bardzo lubimy zwiedzać nowe miejsca. Teraz szykujemy się na wycieczkę "Mozaika Izraela", które organizuje biuro Konsorcjum.pl. Lecimy prosto z Krakowa i już nie możemy się doczekać, ponieważ kraj ten był długo zamknięty na przyjazd dla turystów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markoas
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 26

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 14:07    Temat postu: a może seks randka co ? Odpowiedz z cytatem

Odważysz się umówić na sex randkę ? Aktualne oferty kobiet chętnych na sex randki https://www.boonga.pl dostępne są na tej stronie zaloguj się i sprawdź czy możesz się z kimś spotkać jeszcze dziś
_________________
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi. Pozdrawiam wszystkich, ps. nie szukam nikogo na sex spotkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3450

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poznałam drugą połówkę za sprawą portalu https://video69.com.pl/. Wyszukałam po prostu użytkowników o podobnych preferencjach poszukujących w drugiej osobie tego co ja. Zaletą tego portalu jest że mogę z niego korzystać na smartfonie, więc korzystałam z wszystkich możliwości jakie oferuje. Użytkownicy mają nawet możliwość zakładać grupy tematyczne związane z określonymi preferencjami oraz umawiać się na różnorodne imprezy o wiadomym klimacie. A jeśli nie szukasz miłości to w serwisie można także znaleźć ogłoszenia a także oferty od osób które oczekują sponsoringu lub popatrzeć na inne osoby które pokazują się przed kamerkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego męża poznałam podczas wycieczki. Od tego czasu zawsze na rocznicę wykupujemy sobie wczasy i spędzamy wspólnie czas, ciesząc się sobą. Rekomenduję skorzystanie z usług biura Konsorcjum.pl. Wycieczka do Gruzji to jedna z naszych ulubionych, które odbyliśmy właśnie z nimi! Teraz jest w okazyjnej cenie 2990 złotych, dlatego uważam, że warto skorzystać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na https://ministerstwo.love/casting/ ? Z tego co słyszałam to organizowane są tutaj indywidualne sesje zdjęciowe dla kobiet, dodatkowo otrzymacie również pomoc w utworzeniu profilu randkowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
positiwka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2023
Posty: 9

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkaliśmy się na weselu przyjaciółki, gdzie przypadkowo siedzieliśmy obok siebie przy jednym stole. Natychmiast poczuliśmy niezwykłe połączenie i spędziliśmy całą noc rozmawiając i śmiejąc się razem. Od tamtej chwili nie mogliśmy się od siebie oderwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3450

PostWysłany: Czw 15 Cze 2023, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznałem wspaniałą kobietę i straciłem ją przez narastające konflikty między nami. Starałem się zrozumieć co zrobiliśmy nie tak i znaleźć sposób na to jak odzyskać byłą dziewczynę. Pan Miłosz z https://www.odzyskacbyla.com.pl/ uświadomił mi wszystko i poprowadził co sprawiło że postanowiliśmy zacząć wszystko na nowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group