Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Brak ochoty na seks u męża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Wto 29 Lis 2022, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ładnie wyglada uśmiech ale widze, ze fajne przebrania tez maja, wiec ja raczej w tym kierunki ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Nie 4 Gru 2022, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przebrania tez są uśmiech jak macie jakies fantazje albo facet ma, to mozna go niezle zaskoczyc. No i fajne jest to ze ta bielizna od nich jest naprawde fajna jakosciowo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finkas
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 13:16    Temat postu: na popęd dla leniwych mężów Odpowiedz z cytatem

są specjalne kapsułki z proszkiem na popęd dla mężczyzn - Prosent 600 niebieskie opakowanie z bykiem. Dla mnie najlepszy środek. Mam seks zawsze kiedy ja mam ochotę a nie koniecznie mąż chce wesoły)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
positiwka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2023
Posty: 9

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mąż ma brak ochoty na seks, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wiele czynników. Mogą one obejmować zmęczenie, stres, problemy zdrowotne lub problemy emocjonalne. Ważne jest, aby rozmawiać z mężem otwarcie i empatycznie, aby zrozumieć przyczyny jego braku zainteresowania seksem. Wsparcie i komunikacja są kluczowe w takiej sytuacji. Można również rozważyć wizytę u specjalisty, takiego jak terapeuta seksuolog lub terapeuta małżeński, aby uzyskać dalszą pomoc i wsparcie. Ważne jest, aby znaleźć rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla obojga partnerów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3451

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele skutecznych tabletek na potencję znajdziecie zaglądając do oferty sklepu https://pewnylek.pl/ W ich ofercie znajdują się zarówno te dla mężczyzn jak i kobiet. Ta forma zakupu jest bardzo wygodna jak również dyskretna. Oferta jaką posiada to miejsce została starannie wyselekcjonowana aby przekazać klientowi najwyższą jakość produktu i zapewnić mu bezpieczeństwo. Znajdziecie tu m.in. Kamagrę, Cenforce, Vidalista, Tadalis, Valif czy Lovegre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 17 Sie 2023, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto spróbować z czymś takim - https://www.erotino.pl/44-zabawki-analne Albo innymi rzeczami, które wprowadzają jakąś zmianę, dają coś nowego? Moim zdaniem to jedyny słuszny kierunek, ale to już sami oceńcie. Kwestia dopasowania rozwiązań.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1041

PostWysłany: Nie 27 Sie 2023, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio zastanawiałem się, gdzie mógłbym znaleźć profesjonalne i bezpieczne tabletki na potencję. Moja znajoma podpowiedziała mi, żebym w wolnej chwili zainteresował się asortymentem na stronie https://kamagramax.pl/produkt/vidalist-20-tadalafil-20mg-centurion/ i muszę przyznać, że ofertę mają tam naprawdę bardzo rozbudowaną. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście z podobnych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1253

PostWysłany: Pon 27 Lis 2023, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam centrum medyczne https://vivomed.pl/uslugi-medyczne/leczenie-stulejki-i-inne-zabiegi-urologiczne/ tam pracują specjaliści z dziedziny urologii, którzy leczą wykonują zabiegi. Tam warto się zgłosić ze swoimi problemami. Mężczyźni powinni znać to miejsce. Z takimi problemami mąż powinien tam się zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogdan46
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2024
Posty: 7

PostWysłany: Wto 5 Mar 2024, 14:11    Temat postu: Bogdan Odpowiedz z cytatem

ten Prosent 600 to ja biore na erekcję i testosteron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group