Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Porady zdrowotne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 18 Kwi 2023, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy znasz CM Gamma, ale myślę, że jest to dobrze wyposażona placówka z bardzo dobrymi chirurgami ortopedami. Mają dwie placówki w Warszawie, jedną na Bobrowieckiej, a drugą na Broniewskiego, więc w wolnej chwili możesz się z nimi skontaktować. Mają duże doświadczenie i odpowiednią wiedzę w tej dziedzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2023, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym się zgłosić na leczenie nowotworowe. Koleżanka doradziła mi, żebym w wolnej chwili rozważyła poradnię https://onkolmed.pl/ ponieważ mają oni naprawdę ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o tego typu choroby. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sobie radzicie z takimi objawami jak nieżyt nosa ? Macie jakieś sprawdzony sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pon 8 Maj 2023, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest odpowiednie odżywianie podczas problemów ze zdrowiem różnej natury. Wiadomo, że apetytu bardzo często nie ma więc najlepszą alternatywą dla jedzenia są nutridrinki. W aptekach DOZ można kupić na przykład nutridrinki takie jak Fresubin czy Nutrica w bardzo dobrych cenach. Produkty te można też podawać przy zachorowaniu na covid.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otylia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 9

PostWysłany: Czw 11 Maj 2023, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hanka87 napisał:
Nam bardzo dał w kość moment kiedy córka poszła do przedszkola. Niby szybko się zaaklimatyzowała ale za to nabawiła się nawykowych zaparć. Dużo wycierpiała i ona i my, a okazało sie, że cały problem dość szybko (patrząc na to ile wszystko razem trwało) rozwiązały czopki dla dzieci eva qu bambini. Przede wszystkim udało sie dzięki nim przerwać błedne koło- pierwsza kupka bez bólu, bez płaczu, druga - no i poszło. Mała sie odblokowała psychicznie i fizycznie. Od tego czasu te czopki mamy zawsze w apteczce - tak na wszelki wypadek.


Oj my również przerabialismy temat zaparć. Było czasem bardzo ciężko, ale czopki musujące dają radę super. Fajnie spradzają się u dzieci bo nie działają gwałtownie. Korzystanie z nocnika czy toalety jest komfortowe i nie kojarzu się źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 17 Maj 2023, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu klinicznym i szukasz ośrodka z dobrymi wynikami, warto rozważyć między innymi ofertę clinicalbs.com. Zajmują się tym od dłuższego czasu i mają duże doświadczenie. Oferują badania z zakresu neurologii, psychiatrii, dermatologii i wielu innych dziedzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pon 29 Maj 2023, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zrobienie badania USG, to warto ogarnąć ten temat tutaj - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Byłam w Wawie, mają kilka punktów w różnej części miasta. Wszystko odbyło się na naprawdę fajnym poziomie, solidnie zorganizowane. Fajnie, że przeprowadzają przez cały proces, dbają, żeby wiedzieć, jak się przygotować. Pierwszy raz ktoś do mnie zadzwonił z info, czego nie mogę robić przed USG, a chodziło tutaj o brzuch. Ogólnie - świetnie to wszystko zostało ogarnięte.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmą zajmującą się technologią diabetologiczną, której celem jest dostarczanie rozwiązań pomagających osobom z cukrzycą jest https://www.phchd.com/global
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 3:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej raczej nie interesowała mnie ta kwestia, ale jak pojawiła się pandemia, to faktycznie zaczęłam inaczej patrzeć na kwestie zdrowotne. Większość porad znalazłam na https://stronazdrowiat.pl/ - tyczyły się one stricte szczepionkowych, ale odnośnie chorób również sporo czytałam. Warto na temat danej choroby poszukać informacji i mam dobre źródło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 6 Cze 2023, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 25 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group