Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzanie wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2023, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to w akcesoria do domu zaopatruję się zazwyczaj w sieci. Ostatnio udało mi się znaleźć całkiem sporo produktów na stronie sklepu https://bihome.pl/Pokoj-dziecka-meble-dzieci I muszę przyznać, że cenowo również wychodzi to bardzo atrakcyjnie. Jeżeli jesteście zainteresowani, to proponuje zerknąć tam w wolnej chwili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowała mnie ostatnio polecona mi przez znajomego oferta salonu DES Concept Space z Radomia, w którym można dostać ciekawe i wysokiej jakości materiały do aranżacji i wykończenia wnętrz oraz fachową pomoc ich projektantów. Uwzględniając potrzeby i gust klienta zrobią projekt wnętrza, a jeśli zdecydujemy się na użycie materiałów z asortymentu salonu, to otrzymamy gratis wizualizację naszego projektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalia15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 64

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacieki i plamy na ścianach to nie tylko estetyczny problem, ale też utrudnienie w aranżacji wnętrz. Dlatego warto zainwestować w farbę dedykowaną do pokrywania takich niedoskonałości. [url=https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-zacieki-farba-podkładowa]farba na zacieki i plamy[/url] z łatwością zakryje wszelkie defekty, umożliwiając uzyskanie pełnego krycia. Wybierając właściwy produkt, przekształcisz swoje wnętrza, czyniąc je przytulnymi i estetycznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Czw 4 Maj 2023, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie deasignerskie studio dekoracji - Rzecz Gustu, w którego ofercie znajdziecie ekskluzywne produkty do aranżacji wnętrz domów i mieszkań, w tym np. sztukateria pod sufit . Uważam, że ważne jest, aby dostosować aranżację do rozmiaru i kształtu pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 25 Maj 2023, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by kupić meble vox do salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzolkaaaa0
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 59

PostWysłany: Czw 25 Maj 2023, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę polecić piękne uchwyty do mebli kuchennych, idealne dopełnienie każdego wnętrza https://marbelo.pl/uchwyty-do-mebli-kuchennych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 26 Maj 2023, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że dobrze jest po prostu znaleźć profesjonalne biuro projektowe które zajmie się aranżacją, a także dopilnuje ekipy budowlanej która będzie wdrażała projekt w życie. my nie musimy się niczym przejmować, a wszystko będzie takie jakie chcemy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 31 Maj 2023, 0:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu zakończyłam aranżowanie mieszkania, jednak mam lekki niedosyt i zastanawiam się nad tym, co zrobić w przypadku dosyć sporej łazienki. W tym pomieszczeniu mam kabinę, pralkę i ściany są puste. Na https://uwalls.pl/obrazy-do-lazienki znalazłam propozycję w kwestii obrazów na płótnie i uważam, że w łazience sprawdzi się jakiś obraz. Według mnie obraz do łazienki to dobry pomysł i chyba się zdecyduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele pięknych i oryginalnych produktów do pokoju dziecka jak plakaty, metryczki, naklejki ścienne, tapety, panele tapicerowane i wiele więcej znajdziecie zaglądając do https://royalrabbits.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group