Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fotowoltaika to przyszłość
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Sro 10 Maj 2023, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy jeszcze chodzi o takie kwestie to ja również chcę jeszcze powiedzieć, że na pewno bardzo dobrą opcją jest to aby mieć wiedzę komu właśnie zlecić wykonanie takiej instalacji. Ja jestem zdania, że właśnie bardzo fajnie się współpracuje z https://www.recosolar.pl/instalacje-fotowoltaiczne-debica/ i właśnie dlatego ja również na takich sprawach się skupiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sob 27 Maj 2023, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że w dzisiejszych czasach nadal opłaca się zainwestować w pompy ciepła? To rozwiązanie zdaje się zyskiwać na popularności. Na stronie https://otwartaenergia.pl/darmowe-ogrzewanie/ są ciekawe informacje na temat pomp ciepła i możliwości ich dofinansowania. Co sądzicie o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Pon 29 Maj 2023, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam osoby, które są zaintereowane tematyką odnawialnych zrodeł energii. Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na inwestycję w instalacje fotowoltaiczną i pompę ciepła, dlatego skorzystałem z oferty polecanej mi firmy - https://sanerga.pl/pompy-ciepla-legnica/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Pon 26 Cze 2023, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym polecić Wam firmę, która specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych w Krakowie. Sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Dzięki nim, moje mieszkanie stało się samowystarczalne pod względem energetycznym. Instalacje fotowoltaiczne Kraków to inwestycja, która przynosi realne oszczędności i dbałość o środowisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Pon 26 Cze 2023, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że to jest przyszłość, powinniśmy stawiać na ekologiczne rozwiązania. Moim zdaniem warto, tym bardziej, że na taką instalację można otrzymać dofinansowanie. Zerknijcie sobie na https://pvstar.pl/ po więcej informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 640

PostWysłany: Pią 29 Gru 2023, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałem się na montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła , dlatego skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Fotonlab. Wszystkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group