Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

niebieska sukienka koktajlowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 29 Maj 2023, 17:24    Temat postu: niebieska sukienka koktajlowa Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, potrzebuję szybkiej porady. Moja koleżanka z pracy niespodziewanie zaprosiła mnie na ślub i muszę skombinować jakąś sukienkę. Lubię jasne kolory, dlatego zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem byłaby niebieska sukienka koktajlowa. Jasny niebieski kolor jest bardzo delikatny i wydaje mi się, że pasuje na weselne przyjęcie. Co sądzicie? Warto postawić na taką stylizację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flawia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 25
Skąd: Zyrardów

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie, to bardzo modny kolor właśnie na rodzinne spotkania. Na wesele na pewno ten kolor się sprawdzi, tym bardziej ,że można go łączyć z dodatkami w wielu innych kolorach. Można do sukienki dołączyć biały żakiet i już mamy elegancką stykówkę. Można też założyć ramoneskę i stworzyć stylizację modną, a zarazem nieoczywistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barakuda
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 16
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry pomysł, kolor niebieski jest teraz bardzo modny i wiele pań go wybiera. Warto jednak pamiętać o dodatkach do niej, wybierajcie akcesoria w odcieniu bieli, czerni, szarości i beżu. Te klasyczne połączenia nigdy nie wyjdą z mody. Każda taka stylizacja doda kobiecie szyku i powiewu świeżości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Sro 30 Sie 2023, 5:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zawsze jestem bardzo zadowolona z zakupów na https://butiklalala.pl/sukienki Szukałam wiele razy sukienki ale ceny zwalały z nóg. A w tym sklepie znalazłam sukienkę nie tylko w niskiej cenie ale też taką w której czuję się pięknie i elegancko. Jestem pewna że Wam również uda się wybrać u nich kreację idealną dla siebie i zgodną z oczekiwaniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
candelario17
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2023, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy beżowe buty będą pasowały do niebieskiej sukienki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2023
Posty: 70

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2023, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sukienki na wesele to sobie popatrz tu - https://luisacerano-bydgoszcz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nrau
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taka sukienka nada się na wesele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Butik Luisa
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 121

PostWysłany: Pon 30 Paź 2023, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierając się za poszukiwania pięknych propozycji w zakresie sukienek w różnych wariantach kolorystycznych to serdecznie zapraszamy do naszego butiku Luisa https://luisacerano-bydgoszcz.pl/kategoria-produktu/sukienki/ w którym będziecie mogli znaleźć mnóstwo wyjątkowych propozycji oraz najszerszą ofertę marki Luisa Cerano, Cambio, czy również Baldinini w tym oczywiście najnowszej kolekcji. Natomiast w razie dodatkowych pytań pozostaje także do dyspozycji profesjonalna stylistka. Pozdrawiamy i oczywiście zapraszamy do poszukiwań wyjątkowych propozycji modowych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Czw 7 Gru 2023, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki sklep z ubraniami możecie mi polecić?

https://antal.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Pon 12 Lut 2024, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asortyment odzieży damskiej o bardzo starannym wykonaniu znajdziecie w https://butik-lamiss.pl/pl/c/Sukienki-na-komunie/206 Wysoka jakość wykonania i korzystanie z rewelacyjnych materiałów to tylko nieliczne z zalet tego miejsca. Oferują oni najmodniejsze propozycje danego sezonu w wielu wariantach kolorystycznych. Poszukiwania wymarzonej sukienki z nimi będą udane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group