Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Riko Nano Pro - kompletowanie wyprawki.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2023, 18:57    Temat postu: Riko Nano Pro - kompletowanie wyprawki. Odpowiedz z cytatem

Kompletuję wyprawkę i spotkałam się z niesamowitym problemem jeśli chodzi o wybór wózka. Ostatecznie najbardziej zainteresował mnie Riko Nano Pro. Przed kupieniem go chciałabym jednak poznać opinie osób posiadających go. Miałyście z nim jakąś styczność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Sro 5 Kwi 2023, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie posiadam jeszcze tego wózka, ale też mnie interesuje. Zrobiłam już wstępny research, oczytałam się w opiniach, pooglądałam filmiki i tylko co raz bardziej przekonuję się do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Czw 6 Kwi 2023, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, opinie ma dobre. Myślałam jednak, że dowiem się czegoś więcej od jego użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Sob 8 Kwi 2023, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety o własnych doświadczeniach nie powiem, mogę tylko zdradzić swoje odczucia. Dzięki dobrej amortyzacji będzie dobry w każdym terenie. Wymiary nośność spacerówki wskazują, że będzie odpowiedni do końca wózkowania. Uważam, że to wózek, który warto mieć w wyprawce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Wto 11 Kwi 2023, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Teraz muszę jeszcze raz przemyśleć sprawę, aby podjąć odpowiednią decyzję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 106

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo zainteresował Riko nano Pro. Patrząc na swoje oczekiwania, wydaje mi się być wręcz idealny. Do tego jest dostępny w opłacalnym zestawie i ma duży kosz zakupowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 28 Maj 2023, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej podoba mi się w tym wózku to, że jest tak zgrabny i lekki. Dzięki temu powinien być wygodny i praktyczny przez całe wózkowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 162

PostWysłany: Czw 8 Cze 2023, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dylematy wózkowe to chyba norma dla nas - przyszłych mam, bo ja też się waham nad wyborem. Wasz dialog uświadomił mnie w przekonaniu, że Riko Nano Pro będzie dobrym wyborem, tym bardziej że już wcześniej go rozważałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group