Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Bebilon dalej w DOZie w dobrej cenie, opłaca się u nich kupować, nie ma co przepłacać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po rzeczy do wyprawki zajrzyj koniecznie do sklepu CebaBaby - https://cebababy.eu/. Świetny sklep, duży wybór, znajdziesz u nich pościel, kocyki, przewijaki różnego typu, poduszeczki - przytulanki. Są tam też poduszki do karmienia dla mam - bardzo wygodne i ładne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Pon 6 Mar 2023, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziecka polecam kupić suchy basen który zapewnia niesamowitą rozrywkę. Osobiście kupiłam taki w sklepie https://www.tutula.pl/Baseny-suche-c8. Suchy basen z kulkami to atrakcja idealna zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Poza wysoka estetyka firma dba o to aby zapewnić najmłodszym użytkownikom pełne bezpieczeństwo więc wykonuje produkty przy użyciu wyłącznie sprawdzonych i wysokiej jakości materiałów. Przy czym ceny jakie oferują są bardzo przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LKyper
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 5

PostWysłany: Pią 17 Mar 2023, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi proszę, kto używał wózka Anex, co możesz powiedzieć? Bezpieczeństwo mojego dziecka jest dla mnie bardzo ważne. Doradzaliśmy tej firmie, teraz o tym myślimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bogaty asortyment jeśli chodzi o dzieci posiada jeden z rewelacyjnych sklepów https://caretero.pl/. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2023, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór wózka jest zdecydowanie jednym z cięższych w wyprawce. Też stoję właśnie przed tym wyborem i długo szukałam swojego ideału. W oko wpadł mi Cavoe Axo Style. Słyszeliście kiedyś o nim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepitka
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2023, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka szkolna, przedszkolna? Jeśli szukacie czegoś dla starszaków to zerknijcie sobie na ubrania dla dziaciaków od Hibou https://hibou.pl/pl/menu/dzieci-184.html Mają takie klasyczne modele, nie ma jakiegoś szaleństwa kolorów, ale mi się o właśnie podoba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie czy Bebilon dalej jest na promocji w DOZie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto jednak wybrać kocyk bambusowy ? Właśnie widziałam, że można tutaj kupić bardzo starannie wykonane kocyki i to w atrakcyjnej cenie co jest też ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Sob 27 Maj 2023, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyprawce ważną rolę odgrywa wózek. Riko Basic Sport jest wózkiem dobrym na każdy teren, a w dodatku będzie służyć całe wózkowanie. To wózek wyjątkowo zgrabny i dobrze przemyślany. Z czystym sumieniem polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group