Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dekoracje do ogrodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 17 Maj 2023, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że spodobać Wam się mogą także ozdoby do ogrodu - tanie i sprawdzone tylko od Hortus: https://hortus.biz.pl/ . Uważam, że w każdym ogrodzie powinny znaleźć się elementy dekoracyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Nie 21 Maj 2023, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam spędzać wolny czas w moim ogrodzie, ponieważ bardzo mnie to odpręża i chce, aby prezentował się on jak najlepiej. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z wyposażeniem ogrodowym, to polecam Wam sprawdzić stronę - https://ogrod24.com/meble-ogrodowe/skrzynie-ogrodowe .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pinkolol
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 22

PostWysłany: Czw 25 Maj 2023, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie sprawdziło się u mnie tak jak trawa w rolkach, dzięki temu udało się zaoszczędzić wiele czasu, nie trzeba czekać aż posiane rośliny zejdą i wzmocnią się na tyle, by móc po nich chodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co macie na myśli sugerując dekoracje. U mnie w przypadku ogrodu dekoracją okazały się płyty tarasowe. Miałam od początku w planach by płyty tarasowe mieć poukładane na trawie w metrowych odstępach i wygląda to znakomicie. Jeżeli też uwzględniacie wyroby betonowe w projekcie ogrodu, to te od Kost-Bet się sprawdzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 3 Paź 2023, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przede wszystkim pięknie mogą wyglądać drewniane elementy. Trwałość na lata, która raz na jakiś czas wymaga impregnacji. Kolejnym plusem drewna jest to, że można malować je na różne kolory. Sprawdzić możecie np. taką opcję, jak farba biała akrylowa do drewna . Podoba się Wam taki rodzaj dekoracji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group